Carrefour 2019 büyükbaş küçükbaş kurbanlık fiyatları

Carrefour 2019 büyükbaş küçükbaş kurbanlık fiyatları

Carefour Sa Marketleri bu kurban baayramında da 26 yıllık tecrübesiyle kurban hisse satışlarını başlattı. Kurban hisse satışlarında kredi kartına taksit imkanı ve indirim uygulayan Carefour Sa marketleri çeşitli paketler halinde hisse satışlarını başlattı.

Carefour Marketleri Kurban Bayramı Fırsatları

26 yıldır ülkemizde helal kurbanlık satışı gerçekleştiren Carefour SA marketlerinde 2019 yılı kurbanlık satışları başladı. Carefour marketleri küçükbaş ve büyükbaş kurbanlıklarını 1211 TL’den başlayan caiz fiyatlarla satışa sunuyor. Carefour marketleri bu kampanyada kurbanlıklara Axess kredi kartına özel %10 indirim ve 9 ay taksitli ödeme imkanı sunuyor.

Bu sene kurban bayramı 11 Ağustos Pazar günü başlıyıp 14 Ağustos Çarşamba günü bitiyor. Kurbanını kesmek isteyen vatandaşlar için belediyelerin kurduğu kesim noktalarının yanı sıra Carefour gibi büyük marketlerin hisse satış imkanları bulunuyor.

Büyükbaş hisse paket 1/7 hisse ve en az 20 kg kemiksiz et ile 1.395 TL’den başlarken küçükbaş fiyatları 1.345 TL’den başlayan fiyatlarla halka sunuldu.Carrefour 2019 büyükbaş küçükbaş kurbanlık fiyatları