Bim 13 Eylül – 20 Eylül 2019 aktüel ürünler broşürü

Bim 13 Eylül – 20 Eylül 2019 aktüel ürünler broşürü

BİM Marketler indirim yaptığı ve raflarında yer verdiği aktüel ürünler ile vatandaşların kalbini kazanmaya devam ediyor. Vatandaşlar Bim 13 Eylül – 20 Eylül 2019 aktüel ürünler broşürünü internet ortamında araştırıyorlar. İşte Bim’in 13 Eylül ve 20 Eylül haftasında raflarında yer vereceği avantajlı ürünler…

Bim marketler zinciri yaptıkları avantajlı indirimler ile vatandaşların kalplerinde taht kurmaya devam ediyor. Her hafta yenilenen ve bir o kadar kullanışlı ürünleri raflarına taşıyan Bim Marketleri 13 Eylül ile 20 Eylül arasındaki hafta içerisinde de her zaman olduğu gibi aktüel ürünleri vatandaşlara sunmaya devam ediyor.

Gerek elektronik gerek mutfak eşyaları gerekse kişisel bakım ürünleri olacak şekilde her hafta çok uygun fiyatlar üzerinden satışlarını gerçekleştiren Marketlerin 13 Eylül haftasında nasıl bir katalog sunacağı vatandaşlar tarafından en çok merak edilen konular arasında yer alıyor.

Bim Marketlerin 13 Eylül haftasındaki aktüel ürünler kataloğuna bakıldığında göze en çok uygun fiyatı ile cezbeden buzdolabı ve piyasa değerine göre oldukça düşük bir etikete sahip Huawei cep telefonu çarpıyor.

İşte 13 Eylül ile 20 Eylül arasında Bim Marketlerinde satışa sunulacak aktüel ürünlerin kataloğu…