Belediye Sayaç Okuma Personeli Alım Şartları

Belediye Sayaç Okuma Personeli Alım Şartları

Belediye sayaç okuma elemanı alımı yapacak. Aydın Büyükşehir Belediyesi, sayaç okuma için personel alımı yapacağını duyurdu. 149 personelin alınacağını duyuran Aydın Büyükşehir Belediyesi alımlar ile ilgili detayları açıkladı.

Belediyeler Sayaç Okuma Elemanı Alımı Yapacak

Belediyeler personel alım ilanları yayınlamaya devam ediyor. Antalya ve Bursa’dan sonra personel alım ilanını yayınlayan Belediye Aydın Büyükşehir Belediyesi oldu. Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin yayınladığı personel alım ilanına göre sayaç okuma elemanı alınacak. Personel alım ilanı ile ilgili detaylar başvuracak adaylar tarafından merak ediliyor.

Aydın Büyükşehir Belediyesi, belediye bünyesinde sayaç okuma personeli alacağı ilanını yayınladı. Alınacak personellerin mezuniyet durumuna bakılmayacağını açıklayan Aydın Büyükşehir belediyesi ilan ile ilgili detaylı açıklamayı paylaştı. Personel alımında deneyimli olanların öncelikli olacağını belirten Belediye, 5 yıl deneyim şartı aramaktadır.

Mezuniyet konusunda herhangi bir şart koşmayan Aydın Büyükşehir Belediyesi, tecrübeye daha çok önem verdiğini belirtti. Personel alımı için adaylar ilk olarak geçici bir çalışma sürecine başlayacak ve ardından Belediye uygun görürse kadroya alınacak.

Belediye Sayaç Okuma Personeli Alım Şartları

Aydın Büyükşehir Belediyesi sayaç okuma personeli alacağının ilanını yayınladı. İlana göre personel alım şartları şu şekildedir:

-Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

-18 yaşından büyük olmak,

-50 yaşından küçük olmak,

-Kamu haklarından mahrum olmamak,

-Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış ya da askerlikle ilişiği bulunmuyor olmak,

-Emekliliğe hak kazanmamış ya da emekli olmamış olmak,

-Aydın il sınırları içerisinde oturuyor olmak,

-Yapılacak güvenlik soruşturmasından geçebilmek,

-Yapılacak arşiv soruşturmasından geçebilmek,

-Sayaç okuma konusunda 5 yıl deneyimli olmak.

Yukarıda belirtilen şartları sağlayan adaylar belirli bir süre Belediye de çalıştıktan sonra kadroya alınacaktır. Uygun görülmeyen adaylar kadroya alınmamaktadır.

Belediye Sayaç Okuma Personel Alımı İle İlgili Başvuru Nasıl Yapılıyor?

Aydın Büyükşehir Belediyesi sayaç okuma personel alımı ilanına başvurmak isteyenlerin belediye üzerinden başvuru yapması gerekmektedir. İlana başvurmak isteyen adaylar belediyeye başvuru yaptıktan sonra başvuru için istenen belgeleri de hazırlayarak başvuru yapabilmektedir.

Başvuru adresi şudur; Güzelhisar Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı Karataş Apartmanı No: 99/2 Efeler / Aydın

Başvuru için telefon numarası: 0 256 213 40 09

Belediye Sayaç Okuma Personel Alımı Başvuru Belgeleri

Aydın Büyükşehir Belediyesi sayaç okuma personel alımı için başvurular Belediyeye giderek yapılmaktadır. Alım için başvuru yapacak olan adaylardan istenilen belgeler vardır. Belgelerin başvuru sırasında götürülmesi gerekmektedir. İstenilen belgeler şunlardır:

-Öz geçmiş,

-Adli sicil kaydı.

Bu belgeleri hazırladıktan sonra yukarıda yazan adrese belgelerle birlikte giderek başvuru yapabilirsiniz. Başvuru sonucu değerlendirildikten sonra alımlar başlayacaktır. 149 personelin alınacağını açıklayan Aydın Büyükşehir Belediyesi, adaylara telefon ile bilgilendirme yapacaktır. Başvuruların ardından belirlenen tarihlerde ve saatlerde mülakat gerçekleştirilecek ve başarılı olan adaylar göreve başlayacaktır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.