Avon Nisan Kataloğu! 2019 Nisan Avon Katalogu İndirimli Ürünlerinde Neler Var

Avon Nisan Kataloğu! 2019 Nisan Avon Katalogu İndirimli Ürünlerinde Neler Var

Kadınların vazgeçilmezi Avon Baharı getirdi. Katalogda renklerin yanı sıra renkli karakteriyle tanıdığımız ünlü oyuncu Ezgi Mola da yer alıyor. Nisan Katalogu indirimlerinde neler var? Ne zamana kadar geçerli? Detaylar haberimizde...

Baharın gelmesiyle birlikte Avon’da ürünlerinde indirim yaptı. Avon fiyatlarında 4.99 TL’ye kadar indirim yaptı. Kataloğunda Ezgi Mola’ya sıkça gördüğümüz Avon bahara kadınlara hitap edecek indirimleriyle başladı. Avon bu indirimleri 15 Mart- 12 Nisan tarihleri arasında uygulayacak.

Kadınların sevdiği Perceive parfüm’de bu indirimler arasında yer aldı. Katalogda sayfa 4-19 arasından 30 TL’lik alışverişe Perceive Kadın Parfüm Çanta Boyu EDP 4,99 TL olacak.

Avon Ultra Volume Maskara kadınların bir rimelden istediği her şeyi tek üründe buluşturuyor. Dolgunlaştırır, Çoğaltır, Uzatır. Maskara bu ay 22,90 TL’ye katalogda yerini aldı. Ürün Kodu:75000

Özel günlerin vazgeçilmezi rujda da indirim var. True Perfectly Mat Ruj 20,99 TL. ( Nude tonlarıyla dudaklara soft görünüm sağlar. Ten renginizle uyumu yakalayabilirsiniz.)

Mark Likit Mat Ruj 23,99 TL (24 saate kadar kalıcılık sağlar.)

True Nourishing Ruj 17,99 TL (Kadifemsi görüntü sağlar.)

Diğer ürünler ve indirimleri ise şöyle;

True Ultramatte Fondöten 34,99 TL ( 7 farklı renk seçeneği ile cildinize en yakın tonu rahatlıkla bulabilirsiniz.)

Mark Kaş Şekillendirici Bakım Kiti 21,99 TL ( Kaş kontürü etkisi verir)

Glimmerstick Açıp Kapanabilen Göz Kalemi 13,50 TL (Kremsi ve yumuşak formülü ile gözlerinizde vermek istediğiniz etkiyi oluşturabilirsiniz.)

Ezgi Mola’nın tanıtımını yaptığı teklif sayfaları da katalogda yer alıyor. Bu sayfalarda iki ürün ön plana çıkıyor.

Nora Büyük Boy Çanta bunlardan ilki. Büyük boy olan bu çanta rahatlıkla kullanılacak biçimde tasarlandı. Deri görünümlü ve fermuarla kapanır özelliğe sahip. Ezgi Mola’nın seçimiyle çantanın fiyatı 140 TL’den 69,99’a düştü.

İkinci olarak Briyen Büyük Boy Çanta. Bu çanta kadınlara ve erkeklere hitap edecek şekilde tasarlandı. Her kıyafete uyumlu siyah renkte. 134 TL yerine 66,90 TL.

Sadece kadınlara özel indirimler yer almıyor katalogda erkekler için de Full Speed Parfüm 46,95 TL.