Antalya Manavgat'ta ailecek hırsızlık yapan çete yakalandı

Antalya Manavgat'ta ailecek hırsızlık yapan çete yakalandı

Antalya’nın Manavgat ilçesinde ailecek bir soygun yapıldı.4 aile üyesinin bir evden 100 bin TL ve değerli ziynet ve çekler çaldığı tespit edildi. Şüpheliler yakalanarak nöbetçi mahkemeye sevk edildi.

Antalya’nın Manavgat ilçesinde akıl almaz bir soygun yaşandı. Soygunu işleyenlerin bir aile olduğu tespit edildi. Soyguncu aile Manavgat’ın Bahçelievler mahallesinde bir eve girerek evin içinde bulunan değerli ziynetler, çek ve senetlerin yanı sıra çelik kasa ve içinde bulunan 100 bin TL’yi de çaldı. Soyulduğunu fark eden aile polise haber verdi. Olay yerine gelen polisler bölgede bulunan güvenlik kamerası ve parmak izlerini topladıktan sonra soyguncuları Manavgat’a geldikleri araç ile birlikte yakaladı. 1’i kadın 4 şahısın aynı aileden oldukları tespit edildi. Çalınan değerli eşyalar ve çekler şüphelilerin üzerinde bulunamadı. Soygun esnasında kullandıkları tabanca fişekleri tonavida ile birlikte bir adet de altın kolye bulundu.

Polis merkezine götürülerek sorguya alınan şüpheliler cumartesi günü adliyeye sevk edildi. Şahıslar “konut dokunulmazlığı ihlali” ve “muhafaza altına alınmış eşyayı hırsızlık” gerekçesiyle tutuklandılar.