Almanya 10 Bin 10 bin işçi alım şartları ve başvuru formu

Almanya 10 Bin 10 bin işçi alım şartları ve başvuru formu

İŞKUR tarafından sağlanan mutabakatla 2020 Almanya 10 bin işçi alımı başvuru formu erişime açıldı. Mesleğinde yetkin adaylar Alman firmalarında istihdam edilebilecekler.

OBM İnsan Kaynakları firması 2020 yılında Türkiye’den Almanya’da çalıştırmak için binlerce işçi götürme kararı aldı. İş sahibi olmayan veya işinden memnun olmayan vatandaşlar Almanya’da çalışma şansı yakalayabilecekler.

10 bin işçi alım şartları nelerdir?

Almanya’da çalışan alımlarında zorlayıcı şartlar aranmıyor. İstihdam edilecek işçinin meslek kollarından en az birinde nitelikli olması ve yaş şartını sağlaması gerekiyor. İşçide aranan yaş aralığı ise 20-45 olarak belirtilmiştir. Adli sicil kaydı ile sağlık kurulu raporu olan bireyler İŞKUR üzerinden başvurularını eksiksiz olarak doldurarak işçi başvurularını tamamlayabilecekler.

Başvuru formunu https://www.obm-turkiye.com/ adresinden hızlı bir şekilde doldurarak başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.

Almanya işçi alım başvuruları nasıl olacak?

OBM İnsan Kaynakları’ndan yapılan açıklamalarda İŞKUR ille anlaşmalı Almanya’ya işçi istihdamı yapılacağı bilinmektedir. Sağlık, taşımacılık, lojistik, havalimanı gibi sektörlerde istihdam ile Almanya’da iş bulabilirsiniz.

10 bin işçi alımı hedefleniyor

Almanya’ya işçi istihdamı için 5 bin TL ila 10 bin TL arası hedeflenmektedir. Başvuruların yoğun olması sebebiyle konsoloslukta yapılacak işlemin uzun sürmesi de kuvvetle muhtemel. Başvuruda bulunanların komisyon ödememesi için çalışmalar hızla sürdürülürken, şirkette konuyla ilgili herhangi bir ücret talebi bulunulmamaktadır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.