Akbank'tan Ertelemeli Bayram Kredisi Kampanyası!

Akbank'tan Ertelemeli Bayram Kredisi Kampanyası!

Bayram sırasında oluşacak olan ihtiyaçlarınızı karşılamakta zorlanıyor musunuz? O zaman Akbank Ertelemeli Bayram Kredisi sizin için biçilmiş kaftan. Akbank tarafından sunulan bu hizmet ile birlikte, anında kredi kullanarak, bayram ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Üstelik iki bayram arası ödeme olmaz sloganıyla, ödemelerine Kurban Bayramı’ndan sonra başlayın! İşte ayrıntılar…

Akbank Ertelemeli Bayram Kredisi

Bayram Kredisi Akbankt’tan harcaması sizden! Akbank tarafından müşterilere sunulan Bayram Kredi ile birlikte paranızı anında alabilirsiniz. Üstelik aldığınız paranın ödemesine Ağustos ayında başlayacaksınız!

Akbank Ertelemeli Bayram Kredisi’ne ister intenet bankacılığından, ister şubeye giderek başvuruda bulunabilirsiniz. Kampanya bünyesinde belgesiz ve imza gerektirmeyen Direkt Kredi kullanabilir, diğer bir tercih olarak da kredi onayınızı aldıktan sonra talep edilen belgelerle beraber Akbank şubelerine gidebilirsiniz.

Kampanya bünyesinde Akbank müşterisi olmayanlarda kredimakbankta.com intenet sitesi üzerinden istenilen bilgileri doldurarak ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilmektedirler.

Akbank Bayram Kredisi Kampanya Şartları

Akbank Bayram Kredisi bünyesinde erteleme dahil kredi vadesi en çok 60 aya kadar uzatılabilmekte. İlk kredi taksit ödemesi en çok 92 gün geciktirilebilmektedir. 3 ay erteleme imkanı bulunan Bayram Kredisinin vadesi en çok 57 ay olabilmektedir. Ödemesiz dönemin sonuna gelindiğinde ilk ödeme olarak erteleme faizi alınıyor ve sonraki aydan itibaren kredi taksit ödemelerine başlanıyor.

Kredimakbankta.com intenet sitesi üzerinden T.C. Kimlik numarası ve cep telefonu numarası eklenerek ihtiyaç kredisi çekilebilmektedir. Bu sistem aracılığı ile kredi başvurusu yapan müşterilerin başvurularının sonuçları cep telefonlarına kısa mesaj halinde gönderilmektedir.

Akbank Bayram Kredisi İçin Talep Edilen Evraklar

Akbank şubelerinden alınacak olan bayram kredilerinde talep edilen belgeler aşağıdaki kısımda sıralanmıştır.

  • Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi
  • İkametgah Belgesi
  • Gelir Belgesi – Maaş bordrosu
  • Özel sektör çalışanlarından SGK Hizmet Döküm Belgesi