50 yaşındaki adam minibüste 15 yaşında kızı taciz etti!

50 yaşındaki adam minibüste 15 yaşında kızı taciz etti!

Denizli'de mide bulandırıcı bir olay yaşandı. 50 yaşındaki adam minibüste 15 yaşında kızı taciz etti! Tacizcinin aynı zamanda alkollü olduğu da bildirildi.

Denizli’de Mide Bulandırıcı Olay Yaşandı

Denizli’nin Kale ilçesi ile Denizli Merkez arasında sefer düzenleyen minibüste iğrenç bir olay yaşandı. 20 K 2244 Plakalı minibüste yaşananlar yok artık dedirtti. Pazar günü 21.00 sularında meydana gelen bu olay sonrası soluk karakolda alındı.

50 yaşındaki A.A. isimli şahıs bu minibüse bindi ve yüksek sesle konuşup, dengesiz davranıp yolcuları rahatsız etmeye başladı. Sürekli minibüs içerisinde yer değiştiren A.A. isimli şahısın alkol koktuğu da bilgiler arasında. Daha sonra minibüse binen öğrenciler ile tartışmaya başlayan A.A. isimli şahıs tartışma sırasında 15 yaşındaki kızı elle taciz etmeye çalıştı. Yolcular bu olaya tepki gösterince cebindeki bıçağı çıkardı ve onlara göstererek tekrar cebine koydu. Minibüste yer alan yolcular durumu jandarmaya bildirdi ve jandarma ekipleri hemen harekete geçti.

Otobüs kısa süre sonra Cankurtaran mevkisinde jandarma tarafından durduruldu. Şüpheli A.A. isimli şahıs gözaltına alındı. Şüpheliden 2 adet bıçak çıktı.

A.A. isimli şahıs karakola götürüldü. Arkasından 15 yaşındaki Ş.E. bir yakını ile birlikte şikayetçi olduğunu bildirmek için karakola gitti. A.A. isimli şahısın karakoldaki işlemleri bittikten sonra adliyeye sevk edildi. A.A. hakim karşısına çıktı. Hakimin kararı sonucu tutuklandı ve cezaevine gönderildi.