2019 PTTCell Bedava Günlük Haftalık Aylık İnternet Kampanyaları

2019 PTTCell Bedava Günlük Haftalık Aylık İnternet Kampanyaları

2019 senesinde PTTCell müşterilerinin memnuniyetini sağlamak maksadıyla Bedava İnternet Kampanyaları gerçekleştiriyor.PTTCell Bedava İnternet Kampanlayaları sayesinde faturalı ya da faturasız farketmeden tüm müşteriler rahatça internete girebiliyor. PTTCell tarafından gerçekleştirilen Bedava İnternet Kampanyası, diğer operatörlerle rekabetin devam etmesi amacıyla çıkarılan bir kampanya olarak karşımıza çıkıyor ve bu şekilde müşterilerin yüzü gülmeye devam ediyor. Siz de PTTCell Bedava İnternet Kampanyasına

PTTCell Bedava İntenet Kampanyaları

PTTCell bedava intenet dağıtmaya devam ediyor. Birçok kampanya kapsamında bedava intenet dağıtan operatörün kampanyalarından biri de Akıl Kârı Kampanyası. Bakalım bu kampanyanın detayları nelermiş…

PTTCell Akıl Kârı Kampanyası

PTTCell tarafından yapılan bu kampanyadan yalnızca faturalı hatta sahip olan müşteriler faydalanabilmektedir. PTTCell’in müşterilerine sunduğu bu kampanya da 1 GB ve 2 GB boyutlarında intenet paketleri verilmektedir. Müşterilere hitap eden fiyatlar üzerinden sunulan hizmetlere ek olarak ortaya konulan yeni kampanyalar kullanıcıların yüzünü güldürmektedir. Bu kampanya kapsamında PTTCell’in faturalı hat kullanan müşterilerine bir hizmet sunulmaktadır . Kampanya koşulları ve özellikleri aşağıdaki kısımda yer almaktadır.

 • Kampanyadan faydalanabilecek müşteriler yalnızca PTTCell Mini 1 GB, PTTCell Eko 3 GB, PTTCell Süper 5 GB veya PTTCell Yıldız 10 GB tarifelerine başarılı bir şekilde üye olan abonelerdir. Belirtilen ilgili tarifelere, yeni hat almak koşulu ile veya numaranızı PTTCell’e taşımak koşuluyla abone olabilirsiniz.
 • Akıl Kârı kampanyasında bahsettiğimiz gibi hem 1 GB bedava intenet hem de 2 GB bedava intenet paketi bulunmaktadır. Bu farklılık tarifelere göre değişiklik göstermektedir. Doğal olarak:
 • PTTCell Mini 1 GB ve PTTCell Eko 3 GB tarifelerine üye olanlar kampanyaya göre 12 fatura dönemi boyunca bedava 1 GB intenet paketi elde ederler.
 • Diğer tarifeler olan PTTCell Süper 5 GB ve PTTCell Yıldız 10 GB tarifelerine abone olanlar da aynı fatura dönemi boyunca 2 GB bedava intenet elde ederler.
 • Elde ettiğiniz 1 GB ya da 2 GB PTTCell hediye intenet 2019 yılı içerisinde kullanmanız için SMS aracılığı ile bilgilendirilirsiniz.
 • PTTCell’in müşterilerine sağladığı bedava intenet hizmetlerinden olan Akıl Kârı kampanyasından kazanılan hediye intenet paketleri, sadece yurt içi cepten data için geçerlidir. Bu sebepten KKTC ve yurt dışı hizmetlere dâhil olmadığı için hediye intenetiniz ülke dışında kullanılamamaktadır.
 • Kampanyadan kazandığınız hediye intenet paketlerini başka bir hatta devretmenize imkan bulunmamaktadır.

PTTCell Büyük Gurur Tarife Kampanyası

PTTCell’den yalnızca Büyük Gurur tarifesi üyelerine sunulan bu kampanya kapsamında faturalı hat kullanıcılarına her ay 3GB intenet hediye edilmektedir. Bu tarifeyi kullanmakta olan kullanıcılar 12 fatura döneminde tarifesine ek şekilde 3 GB bedava intenet ile birlikte numarasını PTTCell’e taşıyan üyelere verilen kod ile 1GB intenet birleştiğinde toplam olarak 4 GB bedava intenet verilmiş oluyor…

PTTCell Faturasız Bereket Akıl Kârı İntenet Kampanyası

Hem faturalı hem de faturasız müşterilerin en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlayan ve tüm müşterilerinin yüzünü güldürmek isteyen PTTCell, bedava intenet vermeye devam ediyor. PTTCell Faturasız Bereket Akıl Kârı İntenet kampanyasının katılım koşulları ve özellikleri aşağıdaki kısımda bulunuyor.

 • Bereket Akıl Kârı kampanyasından kampanya geçerlilik süresi içinde PTTCell Bereket Mini 1 GB, PTTCell Bereket Eko 3 GB, PTTCell Bereket Süper 5 GB ve PTTCell Bereket Yıldız 10 GB tarifelerine başarılı bir şekilde abone olabilen müşteriler faydalanabilmektedir.
 • Kampanyadan elde ettiğiniz bedava intenet paketinin süresi 30 günlüktür.
 • Tarifeye başarılı bir şekilde abone olduğunuzda cep telefonunuza hem Arapça hem de Türkçe olarak bilgilendirme mesajı gelecektir. Bu bilgilendirme SMS’inden sonra bedava intenetinizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
 • Öbür yandan bu kampanya dâhilinde PTTCell müşterilerine hediye edilen bedava intenet paketleri yalnızca yurt içi kullanıma açıktır ve hiçbir şekilde başka hatlara aktarılamaz.
 • Müşteriye verilen hediye intenet paketi data hakkı 12 aylık olup bu süre sonunda yenilenmemek üzere sona erer.
 • PTTCell faturasız Bereket 1 GB bedava intenet ile 12 ay boyunca her ay 1 GB hediye intenet fırsatından faydalanabilirsiniz.
 • Benzer formda faturasız hatta sahip PTTCell müşterileri için 2 GB bedava intenet paketi kampanyası da vardır. Bu kampanya bünyesi de 12 ay boyunca geçerlidir ve her ay 2 GB hediye olarak verilmektedir. Bir aylık süre zarfında verilen intenet paketi limiti harcanmadıysa bir sonraki aya devri söz konusu değildir. Bu sebepten her ay hediye intenetiniz 2 GB limiti geçmeyecek şekilde güncellenir.

PTTCell’e Gel Kampanyası

PTTCell numarasını diğer operatörlerinden kendisine taşıyan müşterilerine oldukça güzel bedava intenet kampanyaları sunuyor. Yalnızca numarasını taşıyan müşterilerine değil aynı zamanda yeni hat sahibi olanlara da 12 ay süresince 1 GB hediye intenet hizmetini sunuyor. Kampanyadan faydalanmak için yeni bir hat alabilir ya da numaranızı PTTCell’e taşıyabilirsiniz…