01 Aralık 2019 Pazar 00:05
2019 Aralık ayı 12 burcun genel yorumları - 2019 Aralık burç yorumları Sağlık, Aşk, İş, Para yorumu
Takip Et:

Günümüzde burç yorumları pek çok vatandaş tarafından ilgiyle takip edilmektedir. Uzmanlar tarafından ortaya konan burç yorumları, hayat içerisinde yaşanacak olan gelişmeler hakkında bazı ipuçları verirken, aşk, sağlık ve para konularında da bazı bilgiler veriyor.

Her burcun kendi özelinde başlıca özellikleri bulunmaktadır. Aynı burçtan olan insanlar genel olarak aynı şeyleri yapmaktan hoşlanırlar. Bu bağlamda farklı burçlar arasında da dönemsel olarak farklı ilişkiler kurulabilmektedir.

2019 senesinin Aralık ayında burç meraklıları bu ay için burçlarına yapılmış olan yorumları merak ediyorlar. Aşağıdaki kısımda tüm burçların Aralık ayı için yorumları yer almaktadır.

Koç Burcu 2019 Aralık Sağlık, Aşk, İş, Para yorumu

Aralık ayı içerisinde gerek iş hayatında gerekse özel hayat içerisinde hedeflenilen tüm noktalara gelebilmek için oldukça büyük bir çaba gösterilecek. Bu çaba elbette karşılıksız kalmayacak. Ancak beklenildiği kadar yüksek noktalara gelinmesi konusunda da bazı aksaklıklar yaşanabilir. Bu yüzden beklentinin çok yüksek tutulmamasında fayda var.

Pek çok kişi özgüven konusunda büyük problemler yaşarken Koç burçları bu konuda hiçbir sıkıntı çekmiyor. Seviyeli özgüven kişinin başarı elde etmesinde çok önemli bir etken olarak görülürken, bu özgüvenin seviyesi kaçırıldığında diğer insanlar tarafından takdir görmeyen bazı yorumlara maruz kalınabilir.

Boğa Burcu  2019 Aralık Sağlık, Aşk, İş, Para yorumu

Aralık ayı Boğa burçları için oldukça hareketli geçecek gibi görünüyor. Bu ay içerisinde hem iş hayatınız hem de sosyal hayatınız sizi bir yerlerden başka yerlere götürmeyi sürdürecek. Kendinizi bu yoğunluğa ve harekete hazır hissetmiyorsanız, enerji seviyenizi yükseltmek için elinizden geleni yapmalısınız.

Eğitim hayatı içerisinde sizi zorlayan durumlara karşılık olarak nasıl üstesinden geleceğini çok iyi bir şekilde öğrenmiş durumdasınız. Bu zamana kadar yaptıklarınızı kalan eğitim hayatınızda da uygulamanız halinde başarı elde etmeniz kaçınılmaz olacaktır.

İkizler Burcu 2019 Aralık Sağlık, Aşk, İş, Para yorumu

Aralık ayının ilk bölümünden son bölümüne kadar ilişkiniz yönünden biraz sıkıntılı bir dönem olabilir. Bu dönem içerisinde her zaman gösterdiğiniz sabrın iki katını göstermek durumunda kalabilirsiniz. Karşınızdaki insanın sevdiğiniz insan olduğunu unutmadan kelimelerini seçerek konuşmalısınız. Onu kırmamayı denemeli ve probleminizi çözmek adına elinizden geleni yapmalısınız.

Diğer yandan iş hayatınız içerisinde de zorlu bir sürece girebilirsiniz. Patronunuz tarafından verilen özel bir iş ile meşgul olmak dışında gündelik işleriniz de sizi zorlayabilir. Bu işleri hallettikten sonra kim bilir, belki de patronunuz tarafından bir izin ile ödüllendirilirsiniz.

Yengeç Burcu 2019 Aralık Sağlık, Aşk, İş, Para yorumu

Aşk hayatınız içerisinde her ne kadar mutsuz olduğunuzu düşünseniz bile bunun gelip geçici bir süreç olduğunu asla unutmamalısınız. Aile içerisinde yaşanan bazı uyum sorunlarından dolayı sevdiğiniz insan ile de anlaşmakta problem yaşıyor olabilirsiniz. Aile ve partner arasında kalmayacak şekilde konuşmalı ve seçimlerinizi de buna göre yapmalısınız.

Son zamanlarda gösterdiğiniz sert tepkiler ve hırçın konuşmalar, sizi seven insanların bazı şeyleri sorgulamalarına neden oluyor. Bir an önce özünüze dönmeli ve eski sakinliğinizi göstermeye devam etmelisiniz.

Aslan Burcu 2019 Aralık Sağlık, Aşk, İş, Para yorumu

Aralık ayı Aslan burçları için oldukça bereketli bir ay olacak. Maddi olarak oldukça iyi bir halde olunacak Aralık ayı içinde harcamaların kontrol altında tutulması gerekiyor. Yüksek kazançlar elde edilmesi ardından bu paranın bir anda gereksiz noktalara harcanması, ilerleyen dönemlerde pişmanlık duygusunun hissedilmesine neden olabilir. Böyle bir tutum ailenin de hoşuna gitmeyecektir.

Ekonomik gelirin yükselmesine bağlı olarak da iş hayatında bir yükselme, beklenilenden çok daha fazlası meydana gelebilir. Bugün olan bir şeyin yarın da olmak zorunda olmadığını asla unutmamalı, ilerideki günleri düşünmeye devam etmelisiniz.

Başak Burcu 2019 Aralık Sağlık, Aşk, İş, Para yorumu

Aralık ayının ilk günleri Başak burçları için biraz yorucu geçse bile ikinci haftadan itibaren dinlenme odaklı davranabilecekleri bir ay olacak. Kış aylarının getirdiği soğuk günleri evlerinde sıcacık battaniyelerinin altında geçirmeyi planlayan Başak burçları tam da bu planlarını istedikleri gibi uygulayabilecekler.

Ev ve iş arasındaki tempo her ne kadar sizin hayat enerjinizi sömürse de siz kendinizi iyi hissettiren aktiviteleri yapmaya devam ederek enerjinizi düşürmemelisiniz. Çevrenizdeki insanlar sizi her zaman modu yüksek biri olarak tanıdılar. Onlara huysuz yüzünüzü gösterdiğinizde size farklı bir gözle bakacaklardır…

Terazi Burcu 2019 Aralık Sağlık, Aşk, İş, Para yorumu

Aralık ayının ilk kısmında şansınız oldukça iyi bir seviyede görülüyor. Buna bağlı olarak Aralık ayının ilk haftası içerisinde şans oyunlarını denemekten çekinmemelisiniz. Sayısal loto ya da şans topu gibi oyunları oynayabilir, belki de bu oyunlardan büyük gelirler elde edebilirsiniz. Denemekten asla zarar gelmez…

Aşk hayatınız içerisinde partnerinize karşı biraz daha nazik olmayı deneyebilirsiniz. İkinizin de birinizi son derece sevdiği çok açık bir şekilde ortada. Ancak partneriniz içten içe ona karşı biraz daha nazik ve anlayışlı olabileceğinizi düşünüyor olabilir.

Akrep Burcu 2019 Aralık Sağlık, Aşk, İş, Para yorumu

Bu ayın neredeyse tümünde hayatınızı sanki ilk defa bu şekilde yaşıyormuşsunuz gibi hissedebilirsiniz. Kış mevsimine tam anlamıyla girilmesi ile birlikte bu mevsimi ilk defa bu şekilde yaşadığınızı düşünebilirsiniz. Hayat içerisinde yaşanan bazı olaylar, daha önceden defalarca görülmüş şeylere aynı gözle bakamamaya neden olmaktadır. Kış mevsimi sizin için biraz daha anlamlı biraz daha soğuk ve biraz daha kederli geçebilir. Ancak hayatın devam ettiğini ve yapılan her şeyden sonuna kadar keyif alınması gerektiğini asla unutmamalı ve buna göre yaşamaya alışmalısınız.

Yay Burcu 2019 Aralık Sağlık, Aşk, İş, Para yorumu

Genel olarak sessiz ve sakin bir yapısı olan Yay burçları Aralık ayı içerisinde şimdiye kadar hiç olmadıkları gibi olabilirler. Sessiz ve sakin yapıları ile tanınan Yay burçları bu ay içerisinde çevrelerindeki insanları şaşırtabilirler. Oldukça hareketli ve sevecen bir dönem içerisine girilerek hiç olmadığı kadar hareketli günler geçirilebilir.

Bu hareketli günler sırasında soğuk havaların da etkisi ile hasta olunması gayet olası. Bu yüzden kalın giyinmeye özen göstermeli ve zayıflayan bağışıklık sistemini C vitamini takviyesi yaparak desteklemelisiniz. Aksi takdirde hastalık kaçınılmaz olacaktır. Elinize geçen bu enerjiyi sonuna kadar değerlendirin!

Oğlak Burcu 2019 Aralık Sağlık, Aşk, İş, Para yorumu

Aralık ayı her zaman yaşadığınızdan çok farklı yaşayacağınız bir zaman dilimi olmayacak. Genel olarak yapmayı hoşlandığınız şeyleri yapmaya devam edebilir, her zaman olduğu gibi günlerinizi geçirebilirsiniz. Ancak bu süreç içerisinde kış aylarının getirdiği soğuklardan etkilenmemeli ve hasta olmamalısınız. Bünyeniz bu dönem içerisinde biraz zayıflayabilir. Bu yüzden beslenmenize dikkat etmeli ve vitamin takviyeleri yapmaya devam etmelisiniz.

Diğer yandan iş hayatınız içerisinde gösterdiğini başarı üstleriniz tarafından takdir görecektir. Bu zamana kadar elde ettiğiniz deneyim sizi iş hayatınızda daha yüksek noktalara taşıyacaktır. Sıkılmadan çalışmaya devam etmeli ve hayallerinize doğru koşmalısınız.

Kova Burcu 2019 Aralık Sağlık, Aşk, İş, Para yorumu

Kova burçları için Aralık ayı aşk hayatı kapsamında oldukça dolu geçecek. Sevdiğiniz insan ile doya doya birlikte olacağınız bu ay içinde kendinizi her zaman olduğunuzdan çok daha iyi hissedeceksiniz. Genel olarak mutlu bir ay geçirecek olan Kova burçları bu motivasyonlarını iş hayatında da kullanmayı deneyebilirler.

Mutluluk hem aşk hem aile hem de iş hayatını son derece iyi etkileyen bir unsur olacaktır. Hayatın içerisinde her alanda işlerin yolunda gitmesi, Kova burçlarının bu ayki en büyük şansları olacak.

Balık Burcu 2019 Aralık Sağlık, Aşk, İş, Para yorumu

Bu ayın en şanssız burcu Balık burçları olacak. Öyle ki onlarca kişinin arasında yalnızca bir kişiye ekstra bir iş verilmesi halinde o kişi Balık burçları içerisinden seçilecek. Bu yüzden bu ay içerisinde Balık burçlarının işlerini şansa bırakmamalarını tavsiye ediyoruz. Eşeği sağlam kazığa bağlamanın çok daha faydalı olacak Aralık ayı içerisinde aşk hayatı içerisinde de üst üste gelebilecek aksilikler sizi bulabilir.

Ancak tüm bu şanssızlıklara rağmen siz kendinizi kötü hissetmemeli ve yapmanız gereken işlere odaklanmaya devam etmelisiniz. Yaşanılan sıkıntılar bu ayın sona ermesi ile beraber sizleri terk edecek ve rahata kavuşmanızı sağlayacaktır.


Son Güncelleme: 01.12.2019 00:05
Takip Et:
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Popüler Haberler