15 Temmuz'da 25 bin bin polis görevde olacak

15 Temmuz'da 25 bin bin polis görevde olacak

İstanbul Valiliği, 15 Temmuz ''Milli Birlik ve Demokrasi'' günü dolayısıyla ülke genelinde 25 bin polisin görevde olacağını açıkladı. Valilik, Atatürk Havalimanı'nda düzenlenecek etkinlik sebebiyle yoğunluk beklenen güzergahları da kamuoyuna duyurdu.

İstanbul Valiliği, 15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi gününde ülke genelinde etkinliklerin düzenleneceği ve bu anlamda gerekli güvenlik, sağlık ve ulaşım tedbirlerinin alındığını açıkladı. Valilik, 15 Temmuz 2019 Pazartesi günü saat 20.00’de Atatürk Havalimanı’nda düzenlenecek program sebebiyle yoğunluk beklendiğini duyurdu.

Hangi Güzergahlarda Yoğunluk Yaşanacak?

İstanbul’da; Basın Ekspres ile Atatürk Havalimanı, E5 Güney ve Kuzey’den Atatürk Havalimanı, Havuzlu Kavşak, Yeni Havalimanı Caddesi ve Atatürk Havalimanı istikametinde yoğunluk yaşanacağı duyuruldu.

25 bin Polis Görev Yapacak

Program alanına özel araçlarla ulaşım sağlayacak olan vatandaşlar CNR EXPO ile Atatürk Havalimanı otoparklarını kullanabilecek. Etkinlik için Atatürk Havalimanı’nda 9 bin 500, ilk genelindeyse 25 bin polisin görevlendirildiği açıklandı.

İstanbul Valiliği Tam Açıklama

15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi Günü, ülkemiz genelinde olduğu gibi İstanbul’da da çeşitli etkinliklerle idrak edilecektir. Etkinlikler için valiliğimizce gerekli güvenlik, sağlık ve ulaşım tedbirleri alınmıştır. 15 Temmuz 2019 Pazartesi günü saat 20.00’de Atatürk Havalimanı'nda düzenlenecek program dolayısıyla ulaşımda yoğunluk beklenmektedir.