15 Banka Farklı Pozisyonda personel alımı yapacak! Banka personel alım şartları ve ilanları

15 Banka Farklı Pozisyonda personel alımı yapacak! Banka personel alım şartları ve ilanları

Bankalarda iş alım süreci başladı.15 farklı banka farklı pozisyonda iş alım için ilanlarını yayınladı.

Ülkemizde faaliyet hayatına devam eden onlarca banka yeni iş ilanları ile istihdam oluşturuyor.

15 Banka Farklı Pozisyonda personel alımı yapacak! Banka personel alım şartları ve ilanları

Hangi Bankalar İş ilanı yayınladı

Yayınlanan iş ilanları arasında Akbank, Anadolubank, Türk Ekenomi Bankası ( TEB ), Yapı Kredi Bankası, Altenatifbank, Burganbank, Citibank, Denizbank, HSBC, QNB Finanasbank, Garanti Bankası, Albaraka Türk Katılım Bankası, Kuveyt Türk Katılım Bankası, Türkiye Finans Katılım Bankası ve Vakıfbank gibi güçlü bankalar dan oluşan toplamda 15 banka ilanlarını yayımladı.

Kimler Başvuruda Bulunabilir?

Yayınlanan ilanlar içinde normal vatandaşlarımızın yanında engelli vatandaşlarımızda unutulmadı. Adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olaması, 18 yaşını tamamlamış olması ve alım yapılacak pozisyona göre tektik ve bilgi birikimin olması ve eğitimini bu sektör doğrultusunda almış olması önemli detaylardan. Yanı sıra İngilizce bilmekde adayların içinde tercih edilme olasılığınızı artırmaktadır. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya askerlik ile ilgisi kalmamış , görevini sürekli yapmasına engel görülebilcek sağlık sorunlarının olmaması , takım çalışmasına uyumlu , güler yüzlü olması adaylardan aranan özelliklerden bir kaçıdır.

AKBANK

Akbank'ın kendi intenet sitesinde yayımladığı ilana göre 30 tane açık iş pozisyonu ve tam zamanlı ve yarı zamanlı personel alımı yapılacığı duyuruldu. Alımlar şubelere, İç Kontrole, teftiş Kuruluna ve çağrı Merkezine destek olarak yapılcak .Alım olacak pozisyonlar ise, Yarı Zamanlı Gişe Yetkilisi, Uygulama Mimarı, Deneyimli Network Yönetimi Uzmanı, Veri Tabanı Mimarı, Analitik Yönetici Yardımcısı, Deneyimli Yazılım Uzmanı, Deneyimli Sistem Yönetimi Uzmanı, Finansal Suçlar İnceleme Ve Uyum Uzman, Deneyimli Veri Kalitesi Uzmanı, Deneyimli Müfettiş, Gişe Yetkilisi, Çağrı Merkezi Yetkilisi gibi pozisyonlara alım gerçekleşecek.

Akbank iş başvuruları için : https://www.akbank.com/tr-tr/insan-kaynaklari/Sayfalar/Insan-Kaynaklari.aspx

ANADOLUBANK

Anadolubank 7 farklı iş pozisyonu için ilanı çok fazla personel alacağını duyurdu. Alım yapılacak pozisyonlar içerisinde, Birim Yöneticisi, Güvenlik görevlisi, Bilgi teknolojileri uzman yardımcısı gibi pozisyonlar yer almaktadır.

AnadoluBank Personel Alımları:https://www.kariyer.net/firma-profil/anadolubank-3037-22380

TÜRK EKONOMİ BANKASI ( TEB )

Türk Ekonomi bankası ( TEB )bu dönem bankasına yüzlerce alım yapmayı hedefliyor. Toplamda 46 tane açık iş pozisyonu ile personel alımı yapacak bankanın ilanlarına başvuru süreci başladı. Belli başlı iş alım yapılacak pozisyonlar ise, Satış Temsilcisi, Engelli Genel Başvuru, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi, Bilişim Personeli, Arşiv görevlisi gibi pozisyonlarda alım yapılıyor.

TEB Personel Alımları : https://www.tebkariyer.com/tr

YAPI KREDİ BANKASI:

Yapı kredi bankasının 40 tane açık iş pozisyonu ile personel ihtiyacını gidermeyi hedefleği için iş ilanlarını yayımladı. Yayınlanan ilanlara göre türkiye geneli çok farklı pozisyonlarda banka personeli alımları yapılacağı öngörülüyor.

Yapı Kredi Bankası Personel Alımları: https://kariyerim.yapikredi.com.tr/

ALTENATİF BANK:

Altenatif Bank Gişe yetkilisi alımı yapacağını ilan etti.

Altenatif Bank Gişre Yetkilisi Alımı : https://www.kariyer.net/is-ilani/altenatif-bank-gise-yetkilisi-2332099

BURGAN BANK:

Burgan Bank toplamda 14 açık iş pozisyonu ile bir çok personel alımı yapacak. Alım yapabileceği pozisyonlar arasında, Bilişim personeli, Asistan, Avukat, genel Başvuru gibi alanlarda personel alımı yapması planlanıyor.

Burgan Bank Personel Alımları: https://www.kariyer.net/firma-profil/burgan-bank-a-s-17959-8735

CİTİBANK:

Citibank 2 iş pozisyonu için personel alımı yapacağını duyurdu. HR İntenet ve İntenet yetkilisi pozisyonlarında personel alımı yapılacak.

Citibank Personel Alımları: https://www.kariyer.net/firma-profil/citibank-1333-3645

DENİZBANK:

Denizbank 19 farklı iş pozisyonu ile, Garson, Yönetici, bireysel danışman, Satış temsilcisi, tercüman, bilişim personeli gibi alanlarda banka personeli temin edeceğini duyurdu.

DenizBank Personel Alımları: //kariyer.denizbank.com/

HSBC:

HSBC bankasındaki eksiklikleri tamamlamak için 7 farklı iş ilanı ile müşteri temsilcisi, yönetici, genel başvuru gibi alanlarda da personel alımı gerçekleştirecek.

HSBC personel alımları: https://www.kariyer.net/firma-profil/hsbc-bank-a-s-3937-28820

QNB FİNANSBANK:

QNB Finansbank bünyesinde yaşadığı eksiklikleri gidermek için 17 farklı iş ilanına personel aramaktadır. Alımlar için türkiye geneli farklı bölgelerde gerçekleşecek.

QNB Finanasbansk Personel Alımları: https://www.yenibiris.com/qnb-finansbank-is-ilanlari?firma=7227&frm=8703

GARANTİ BANKASI:

Garanti BBVA çatısı altında 14 farklı iş ilanları ile çok sayıda banka personeli bünyesine katmayı hedefliyor.

Garanti BBVA iş ilanlarını görmek için : https://www.kariyer.net/firma-profil/garanti-bbva-5100-29983

ALBARARAK TÜRK KATILIM BANKASI

Albaraka Türk Katılım Bankası 14 farklı iş ilanı ile, Engelli vatandaşların başvurusu, genel başvuru, Yazılım uzmanı, iş analisti, çağrı merkezi yetkilisi, iş geliştirme uzmanı gibi alanlarda banka personeli ihtiyacını karşılayacak.

Albaraka Tük Katılım Bankası Personel Alımları : https://www.albaraka.com.tr/acik-pozisyonlar.aspx

KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI

Kuveyt Türk katılım bankası ülke genelinde 24 açık iş pozisyonu yayınladı. Bu iş pozisyonları araştırma uzmanı, stajyer, uzman yardımcısı, bilgi güvenliği uzmanı, avukat gibi alanlarda personel alımı yapacak.

Kuveyt Türk Katılım Bankası Personel Alımları: https://www.kuveytturk.com.tr/hakkimizda/insan-kaynaklari/kuveyt-turkte-kariyer

TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI:

Türkiye Finans katılım bankası ülke genelinde tam 32 farklı iş ilanı ile banka personeli alımı hedefliyor. Alım yapılacak pozisyonlar ise, Yazılım uzmanı, vergi ve mevzuat yetkilisi, bilişim personeli, analist, yeni mezun iş ilanları ile birlikte personel alımlarını tamamlamaya çalışıyor.

Türkiye Finanas Katılım Bankası Personel Alımları: https://www.turkiyefinans.com.tr/tr-tr/insan-kaynaklari/IseAlimKariyerveStaj/Sayfalar/ise-alim.aspx

VAKIFBANK

Vakıfbank banaksının personel alımı için açık iş pozisyonu aktif olarak bulunmamaktadır. Fakat Vakıfbank genel başvuru yöntemi ile başvuran adayların CV lerini alıyor ve ilerleyen süreçte ihtiyaç halinde adaylarda iletişime geçiyor.

Vakıfbank Personel Alımları: https://www.vakifbank.com.tr/is-basvurulari.aspx?pageID=127