Ana Sayfa TEKNOLOJİ WhatsApp ile Grup Video Chat Mümkün Oluyor!

WhatsApp ile Grup Video Chat Mümkün Oluyor!

Dünyanın en büyük anlık mesajlaşma platformu olarak akıllı telefonlarımız ile bütünleşen WhatsApp, artık grup video görüşme özelliği ile de gündemde.

17
0

Dünyanın en büyük anlık mesajlaşma platformu olarak akıllı telefonlarımız ile bütünleşen WhatsApp, artık grup video görüşme özelliği ile de gündemde.

Kullanıma başlandığı ilk günlerden bu yana kısa süre içerisinde ciddi bir kullanıcı sayısına erişen ve kısa süre içerisinde iletişim kanalları arasında olmazsa olmaz haline gelen WhatsApp her yeni güncellemesi ile daha iyi bir iletişim olanağı sunmayı hedefliyor. Facebook tarafından satın alındıktan sonra peş peşe çok sayıda geliştirme ile kullanıma sunulan WhatsApp’ın en yeni özelliği ise özellikle kalabalık arkadaş grupları ve iş toplantıları için büyük önem arz ediyor. Yakın tarihte Video Chat özelliğini aktif hale getiren WhatsApp şimdi de Group Video Chat özelliğini aktif hale getiriyor.

WHATSAPP ÇOKLU VİDEO GÖRÜŞMESİ

Daha önce yalnızca bir kişi ile video görüşmesi imkanı sunan WhatsApp şimdi de çoklu görüşme güncellemesi ile kullanıcılarına aynı anda birden fazla kişi ile canlı olarak görüşme olanağı sunuyor. Bu güncellemeden faydalanabilmek için öncelikle uygulamanın son sürümünü indirmeniz gerekiyor. Ardından bir kişiyi video aramasıyla aradıktan sonra, sağ üst köşeden katılımcı ekle seçeneği ile görüşmeye başka bir arkadaşınızı ekleyebiliyorsunuz ve görüşmeyi aynı anda dört kişiye kadar çıkarabiliyorsunuz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here