Ana Sayfa DÜNYA Trump Onu Çıplakken Aramış

Trump Onu Çıplakken Aramış

Dünyaca ünlü moda ikonu Kim Kardashian'ın Jimmy Kimmel ile yaptığı söyleşide, Amerika Başkanı Donald Trump'ın Kardashian'ı çıplakken aradığını söylemesi şaşırttı.

17
0

Dünyaca ünlü moda ikonu Kim Kardashian’ın Jimmy Kimmel ile yaptığı söyleşide, Amerika Başkanı Donald Trump’ın Kardashian’ı çıplakken aradığını söylemesi şaşırttı.

Amerika’nın en popüler moda ikonlarından birisi olan ve Instagram fenomeni olarak da gündemden asla düşmeyen Kim Kardashian, geçtiğimiz gün ünlü komedyen Jimmy Kimmel’ın televizyon programına katıldı. Katıldığı televizyon programında gerçekleştirdiği eğlenceli söyleşide Donald Trump ile gerçekleştirdiği telefon görüşmesinin detaylarını da paylaşan Kardashian Amerika basınının zirvesine çıktı. Yaptığı açıklamalarda Trump’ın kendisini aradığında çıplak olduğunu açıklayan Kim Kardashian, görüşme sonrasında hissettiği duyguları da paylaştı.

STEVEN KLEIN İLE ÇEKİMDEYDİ

Sosyal medya üzerinden ömür boyu hapis cezasına çarptırılan ve 21 yıldır hapiste olan, uyuşturucu suçundan mahkum Alice Marie Johnson’ın hikayesini öğrenen ve kadının suçunun hafifletilebilmesi için harekete geçen Kardashian, Donald Trump ile telefon görüşmesi yapabilmek için harekete geçmişti. Sonunda bunu başaran Kardashian’ı, ünlü moda fotoğrafçısı Steven Klein ile fotoğraf çekimindeyken arayan Trump, Kardashian’ı çıplakken yakaladı. Klein’ın çekimlerinde sıklıkla nü pozlara yer vermesi nedeniyle o esnada çıplak olan Kardashian hemen üstünü giyinerek Donald Trump ile olayla ilgili olarak görüştü. Yaptığı görüşmeden umutlu olduğunu ifade eden Kim Kardashian, Trump hakkında olumsuz söylenebilecek birşey olmadığına değindi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here