Ana Sayfa SPOR Terim, Yıldız Oyuncu İçin Elinden Geleni Yapıyor

Terim, Yıldız Oyuncu İçin Elinden Geleni Yapıyor

Fatih Terim bu defa kozlarını açık oynuyor ve Galatasaray'ın yıldız golcüsü için hızlı davranıyor. Andre Silva içim Milan'la görüşen Terim'in oyuncu için el sıkıştığı açıklandı.

Fatih Terim bu defa kozlarını açık oynuyor ve Galatasaray’ın yıldız golcüsü için hızlı davranıyor. Andre Silva içim Milan’la görüşen Terim’in oyuncu için el sıkıştığı açıklandı.

Yeni sezona bomba gibi hazırlanan ve Türkiye’de transfer döneminin en büyük atılımlarını gerçekleştiren Galatasaray merakla beklenen bir yıldız oyuncu için çalışmalarını sürdürmekteydi. Fatih Terim’in UEFA Şampiyonlar Ligi öncesinde harekete geçtiği transferlerle ilgili olarak basına bu yıldız isimin kim olduğuna dair bomba ise geç kalmadan düştü. İtalya’nın Milan kulübünde forma giyen golcü ismin Andre Silva olduğu öğrenildi. Başarılı futbulcuyu takımın renklerine katmak isteyen Terim, golcünün güçlerinden Şampiyonlar Ligi’nde de faydalanmak istiyor. Portekizli futbolcunun transferi için direkt olarak görev üstlenen Fatih Terim, İtalyan yönetim ekibiyle temas halinde.

İTALYA’DA KURULAN DOSTLUĞUN KATKILARIYLA

Bir süre İtalyan futbol dünyasında da görev alarak İtalya’da yakın ilişkiler kurmayı başaran Fatih Terim, geçmişten aldığı bu rüzgarın etkisiyle 22 yaşındaki golcü Andre Silva’nın transferini hemen bitirmeyi hedefliyor. Bu anlamda Silva’nın en kısa süre içerisinde Galatasaray’a gelebilmesi için Milan ile telefon görüşmesi gerçekleştirildiği öğrenilen Fatih Terim’in takım ile 1.5 milyon € kiralama bedeli karşılığında el sıkıştığı iddia edildi. Andre Silva ile masaya oturmak için bekleyen Galatasaray açısından ortaya çıkan bir problemin ise oyuncunun yıllık ücreti olarak düşünülüyor. Henüz belli olmayan ücretin 30 ile 30 milyon € arasında olduğu iddia ediliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here