Youtube video indirme için en iyi programlar hangileridir?

Youtube video indirme için en iyi programlar hangileridir?

YouTube dünyanın en fazla kullanılan video izleme mecrasıdır. Peki YouTube video indirme için en iyi programlar hangileridir? İşte YouTube'dan video indirebileceğiniz en iyi programlar.

YouTube günümüzde en çok tercih edilen video izleme platformudur. Ancak intenete her noktada erişim sağlanamaması, intenet kotasının yetersiz olması gibi durumlarda YouTube’dan video izlemek mümkün olmamaktadır. Bu bağlamda yapılabilecek şey YouTube’da yer alan içerikleri indirmektir.

YouTube Video İndirme Programları

YouTube’dan video indirebilmek için en fazla tercih edilen programlar;

Intenet Download Manager,

Any Video Converter,

4K Video Downloader’dir.

Intenet Download Manager

En fazla tercih edilen indirme programı şüphesiz Intenet Download Manager’dir. Bu program ile yalnızca YouTube’da yer alan içerikleri değil, başka sayfalardaki dizi, film vs. bütün videoları indirebilmek mümkündür. Bireyler adresinde programı kullanarak içerikleri indirebilmektedir.

Youtube video indirme için en iyi programlar hangileridir?

Any Video Converter

Any Video Converter YouTube videolarını bilgisayara indirebilmek için kullanılan bir başka programdır. YouTube desteği aldığı bilinen bu uygulamada yalnızca YouTube video linkini programın içerisine yapıştırarak indirme yapabilirsiniz. adresinden programı indirebilirsiniz.

Youtube video indirme için en iyi programlar hangileridir?

4K Video Downloader

4K Video Downloader programı yüksek kalitede video izlemek isteyenler tarafından tercih edilmektedir. YouTube’da yer alan videoları en yüksek kalitede indirebilmek için bu programı indirebilirsiniz. 4K Video Downloader programını adresinden indirebilirsiniz.

Youtube video indirme için en iyi programlar hangileridir?

Direct Video Downloader

Video indirme programları arasında en düşük boyutlular arasında yer alan Direct Video Downloader programı da en fazla tercih edilen programlardan bir tanesidir. Programı adresinden indirebilirsiniz.

YouTube Videolarını Toplu İndirme Yöntemi

YouTube videolarını programsız olarak da indirebilirsiniz. Öte yandan videoları toplu bir şekilde de indirebilirsiniz. Bunun için programsız bir şekilde toplu video indirebilmek için;

Videoların toplu linkini kopyalanmalıdır. Ancak toplu video linkinin sonunda mutlaka ‘’list=’’ ibaresi olmalıdır. Bir sonraki aşamada kopyalanan link adresindeki ‘’Play List’’ bölümüne yapıştırılmalıdır.

Yapıştırma işlemi sonrasında liste otomatik indirme bağlantısı oluşturur ve programsız toplu indirme yapılabilir.