Xiaomi Mi Band 5 Türkiye satış fiyatı ne kadar? Xiaomi Mi Band 5 özellikleri ve satış fiyatı belli oldu!

Xiaomi Mi Band 5 Türkiye satış fiyatı ne kadar? Xiaomi Mi Band 5 özellikleri ve satış fiyatı belli oldu!

Yeni akıllı bileklik Xiaomi Mi Band 5 alıcısına kavuştu. Yeni çıkan akıllı bilekliğin ücreti belirlendi. Detayları sizler için derledik.

Xiaomi firmasının yeni çıkardığı bileklik’in özellikleri ve fiyatı merak konusuydu. İnsanların sabırsızlıkla beklediği akıllı bilekliğin Türkiye fiyatı 409 Türk Lirası olarak belirlendi. Hepsiburada.com üzerinden satışa sunulan bilekliği 409 Türk Lirası karşılığında satın alabilmek mümkün.

Xiaomi Mi Band 5 isimli akıllı bilekliğin özellikleri nelerdir?

Xiaomi firmasının yeni akıllı bilekliği müşteri satışına sunulmuş durumda. En azından dışarıdan bakıldığında bir önceki sürümü Xiaomi Mi Band 4 modelli akıllı bileklikten çok bir farkı olmadığı söyleniyor. Farklı iskelet ve renkler ile satışa sunulan bilekliğin aynı Apple Watch’daki gibi özel bir manyetik girişi bulunmakta. Bu özelliği ile de kayışı çıkarmadan şarj edilebilme özelliğine sahip.

Xiaomi Mi Band 5 eski modele nazaran %20 oranlı yükselme ile 1.1 inç renkli bir Amoled ekrana sahip olmasıyla dikkat çekti. İçinde fazla sayıda saat arayüzü bulunduran Mi Band 5 ilgi odağı oldu.

Bluetooth 5.0 teknolojisine sahip olan Mi Band 5 yarım saatte yaklaşık 50 metreye kadar suya dayanabilme özelliği ile biliniyor. NFC desteği ile tanınan bileklik 11 farklı spor alanında hem erkek hem de kadın sağlığına ilişkin modlara sahip oldu. Telefona bağladığınız takdirde de bileklik üzerinden fotoğraf çekebilme kolaylığı kullanıcılara sunulmuş durumda.

Kan oksijen doygunluğunu ve nabzınızı ölçebilen Mi Band 5 uykuda olduğunuzu da anlayabilme kapasitesine sahip. Kişiden kişiye değişmesi beklenen pil süresi de 14 güne kadar çıkabilmekte.