Xiaomi 24 Şubat Lansmanında Yeni Ürünleri İle Bomba Gibi Geliyor

Xiaomi 24 Şubat Lansmanında Yeni Ürünleri İle Bomba Gibi Geliyor

Xiaomi bu yıla damgasını vurmaya hazırlanıyor. 24 Şubat’ta tanıtılacak yeni ürünler bomba gibi geliyor.

Xaomi 20 Şubat’ta amiral gemisi telefonlarından olan yeni Mi 9’u tanıtacağını açıklamıştı. Bu açıklamadan kısa bir süre sonra tekrar bir açıklama yapıldı. Şirket 24 Şubat gününde de yeni bir ürünü tanıtacağını açıkladı ve bu açıklama gündeme oturdu. Tanıtımın İspanya’nın Barselona kentinde yapılacak.

Xaomi bu açıklamayı bu defa resmi Twitter hesabından duyurdu. Paylaşımda yeni ürün hakkında pek fazla bilgi yer almıyor. Ancak meraklılara tahmin etmeleri için bazı ipuçları veriliyor. İpuçlarına bakılırsa tanıtımda pek çok yeni ürün tanıtılacak.

Çıkan dedikodulara göre, Xaomi’nin 24 Şubat’ta Barselona kentinde yapacağı tanıtımda Mi Mix 3 5G ürününü tanıtacağı söyleniyor. Ayrıca Mi 9’un global bir lansmanının da yapılacağı söyleniyor.

Ayrıca tanıtımda diğer ürünleri de görürsek fazla şaşırmamamız gerekir. Çünkü açıklamalarda pek çok ürünün tanıtılacağına dair ipuçları yer alıyor. Mi 8 Exploler Edition’ın global bir sürümü de karşımıza çıkabilir.

Teknoloji firmaları özellikle bu yıl bazı şeyleri ilk kez deneme kararı aldı. SAmsung’un Galaxy S10 serisini piyasaya sürmesinin yanı sıra, OnePlus şirketi de yakın bir tarihte protatip de denilebilecek 5G özelliği olan bir telefonu tanıtacak.

Xaomi’nin 3 kameralı yeni Mi 9 telefonunda yeni ve heyecan veren özelliklerin de olacağı tahmin ediliyor. 24 Şubat’ta yapılan olacak tanıtım fuarında çok farklı ürünler sergilenebilir. Şu anda ise sadece bu tarihe kadar sabretmemiz gerekiyor.