Whatsapp'tanYeni Bir Özellik Daha! Gönderilen Mesajı Silebileceksiniz

Whatsapp'tanYeni Bir Özellik Daha! Gönderilen Mesajı Silebileceksiniz

Dünyaca ünlü popüler uygulama Whatsapp, kullanıcılar tarafından gönderilen mesajların silinebileceği yepyeni bir özellik daha sundu.

Dünyanın en yaygın kullanılan mesajlaşma uygulaması Whatsapp, yepyeni bir özellikle kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Her gün milyonlarca kişinin giriş yaptığı Whatsapp, yanlışlıkla atılan mesajların önüne geçmişti.

Kısa bir süre önce devreye giren bu özelliğe bir yenisi daha geliyor. Artık atılan bir mesajın komple silinebileceği bir özellik devreye giriyor.

Dünyaca ünlü uygulama İptal etme özelliğini, mesajların 5 dakika içerisinde iptal edilmesini ön görerek yürürlüğe koydu. Ancak yeni gelen bu özellikle birlikte kullanıcılar daha da rahat bir şekilde mesajlaşabilecek.

Kullanıcıların canını sıkıyordu

Yanlışlıkla gönderilen Whatsapp mesajları, zaman zaman uygulama kullanıcılarını zor duruma düşürüyordu. Tek bir dokunuşla geri döndürülemeyen mesajlar kişiyi istemediği sonuçlara götürebiliyordu.

Ancak uygulamanın yürürlüğe koyduğu özellikle birlikte artık bu sorun tamamen çözülüyor.

Masaüstü platformda da çalışacak

Whatsapp’ın yetkili isimleri tarafından yapılan açıklamalarda, bu özelliğin masaüstü platformda da çalışacağı vurgulandı. Artık kullanıcılar mesajlarını kaygı yaşamadan silebilecek.

Bununla birlikte atılan mesajların karşılıklı olarak silinebilmesine olanak sağlayacak olan bu özellik, kullanıcılardan olumlu tepkiler almaya devam ediyor.