Whatsapp çöktü mü? Whatsapp mesajlar ve resimler neden iletilemiyor?

Whatsapp çöktü mü? Whatsapp mesajlar ve resimler neden iletilemiyor?

Şu dakikalarda dünyada en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp üzerinde mesaj ve resim gönderilirken sorun yaşandığı görüldü. Bu sorunu yaşayanlar WhatsApp üzerinden mesaj ve resimlerin neden iletilemediğini sormaya başladılar…

Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp üzerinde bugün içerisinde bir problem olduğu görüldü. Mesaj ve resimlerin iletimi konusunda problem yaşanması sonrasında kullanıcıların sorunun nedenini araştırmaya başladılar.

Geçtiğimiz dönem içinde video gönderme uzunluğuna kısıtlama getiren WhatsApp’ın resimler için de benzer bir kısıtlama yapıp yapmadığı merak edilen konular arasında yer aldı. Gündüz saatlerinde karşısındaki kişiye resim göndermek isteyen kullanıcılar problemle karşılaştı. Resimlerin karşıdaki kişilere gönderildi olarak görüldüğü ancak karşıdaki kişilerin fotoğrafı indirme esnasında sorun yaşadıkları söylendi.

WhatsApp Çöktü mü?

Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp üzerinde böyle bir probleme rastlanması, uygulamanın çöktüğü düşüncesinin doğmasına neden oldu. Sosyal medya platformları üzerinde binlerce kullanıcı yaşadıkları problemi dile getirdiler. Diğer yandan WhatsApp yöneticileri tarafından konuyla ilgili bir açıklama yapılmadı. Konuyla alakalı bir gelişme olduğunda yine sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz.