Türk Telekom sil süpür uygulaması ile  10 GB bedava internet

Türk Telekom sil süpür uygulaması ile 10 GB bedava internet

Türk Tekekom telekomünikasyon şirketi bazı müşterilerine geri ödemesiz olarak 10 GB internet kullanımı hediye ediyor. İşte detaylar.

Ülkemizin fazlaca tercih ve tavsiye edilen telekomünikasyon şirketlerinden Türk Telekom telefondan fazla intenet kullanımı yapan müşterilerine müjdeyi verdi. Firma, süresi Aralık ayının sonuna kadar olan bu tarife ile kullanıcılarına her ay ekstra 10 GB gibi bir intenet sözü veriyor.

Telekomünikasyon firmaları artık kullanıcılarına 7 günde bir armağanlar vermektedir. Türk Telekom isimli firmanın hediye verdiği sisteminin adı ise Sil Süpür. Türk Telekom kullanıcıları 2020’nin sonuna kadar Sil Süpür sisteminden 10 GB intenet dolaşımı hakkı elde edebilirler.

Bu tarife ne yazık ki bütün Türk Telekomlulara özel değil. Yalnızca Efsane Tarife’lerden birini kullanan müşteriler bedava 10 GB intenet dolaşımı hakkından fayda sağlayabilecekler. 10 GB intenet hakkı elde etmek isteyen Türk Telekom müşterilerinin her hafta Sil Süpür sistemine giriş yapması gerekmektedir. Eğer Efsane Tarife’lerden birini kullanıyorsanız 2020’nin sonuna kadar toplamda 10 GB intenet hakkı kazanmanız mümkün. Fakat bu 10 GB’ın bir kısmı sosyal medyaya özel olabilir ya da bu hediye GB’lar bir gün ile sınırlı kalabilir.