Samsung'un Yeni Amiral Gemisi Galaxy Note 10'un En Dikkat Çeken Özelliği

Samsung'un Yeni Amiral Gemisi Galaxy Note 10'un En Dikkat Çeken Özelliği

Samsung'un yaz aylarında piyasa sürmesi beklenilen yeni amiral gemisi Galaxy Note 10'un özellikleri yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Bu güne kadar üretilen en iyi telefon olması beklenilen Galaxy Note 10'un en dikkat çeken özelliği de merakla bekleniyor.

Güney Koreli teknoloji üreticisi Samsung'un yeni telefonu Galaxy Note 10'un özellikleri belli olmaya başladı. Son olarak Galaxy Note 10'un hızlı şarj teknolojisinin farkını gösteren yeni bir bilgi intenette paylaşıldı. İddialara göre Galaxy Note 10'un hızlı şarj teknolojisi diğer telefonlardan bir adım önde olacak. Peki Samsun yeni amiral gemisine nasıl bir özellik ekledi?

Şirketin satışa sunduğu yeni telefonlarının birçoğu 15W şarj desteğiyle geliyor. Samsung'un telefonlarından sadece iki tanesi 25W hızlı şarj teknolojisini kullanıyor.Uzun zamandır beklenen Galaxy Note 10 ile birlikte bu durum değişecek gibi görünüyor.

Ancak daha da önemlisi, Galaxy Note 10'un 50W hızlı şarj teknolojisini de kullanarak telefonun sadece 35 dakikada yüzde 0'dan yüzde 100'e şarj olabilme ihtimali. Bunun mümkün olup olmadığını ise gerçekten cihazın bu teknolojiyle gelmesiyle anlaşılacak.

Galaxy S10 serisinde olduğu gibi, Galaxy Note 10 da piyasaya farklı modellerle birlikte çıkacak. Galaxy Note 10, Galaxy Note 10e, Galaxy Note 10 5G gibi modeller Galaxy Note 10 ile birlikte çıkabilecek olan telefon modelleri.