Samsung Galaxy Watch 2 tanıtım tarihi belli oldu

Samsung Galaxy Watch 2 tanıtım tarihi belli oldu

Samsung Galaxy Watch 2 Tanıtım tarihi belli oldu. Son olarak piyasaya sürülen Samsung Galaxy Note 9 ile birlikte Galaxy Watch cihazının beğenilmesinin ardından Galaxy Note 10 ve Galaxy Watch 2 cihazlarının çıkacağı tarih belii oldu. Galaxy Watch 2'nin özellikleri neler. Bizi nasıl süprizler bekliyor olacak.

Telefon piyasasında Dünya liderlerinden biri olan Güney Kore merkezli telefon devi Samsung, Galaxy serisi ile güzel bir ivme kazanmıştı. Son olarak Galaxy Note 9 modelini piyasaya çıkaran şirket telefonun yanında ek olarak da Galaxy Watch akıllı saati piyasaya sunmuştu. Kullanıcılarını sevindiren bu ikilinin satışları Güney Koreli ekibi de memnun bıraktı. Serinin devamlı olacağı söylentiler arasında.

Son aldığımız bilgilere göre yeni model Samsung Galaxy Note 10 ile birlikte piyasaya neslinin ikincisi olan Galaxy Watch 2’nin de sunulacağı söylendi. Yeni modelin ve akıllı saatin piyasaya sunulacağı tarih de belli oldu. Samsun Galaxy Watch 2 7 Ağustos 2019 tarihinde tanıtılacak. Fakat piyasaya sürülecek olan Watch 2’yi Note 10 modeli ile birlikte göremeyebiliriz. Çünkü Güney Koreli ekip galaxy Note 10 demek yerine Galaxy Ekosistemi Cihazları olarak belirtti.