Samsung, Galaxy Fold katlanabilir telefonun tanıtımı ne zaman yapılacak?

Samsung, Galaxy Fold katlanabilir telefonun tanıtımı ne zaman yapılacak?

Samsung'un yeni katlanabilir telefonu olan ve kategorisinin amiral gemisi olarak piyasaya sunulacak olan telefon, Galaxy Fold için piyasaya sürülme tarihi net olarak belirlendi. Güney Koreli haber ekibi Yonhap'ın yayınladığı habere göre belirlenen bu tarih ilginç stratejilerin de ortaya çıkmasına sebep oluyor. İşte Galaxy Fold'un piyasaya çıkış tarihi.

Tüm dünyanın merakla beklediği fakat bir türlü piyasaya sürülemeyen telefon Samsung Galaxy Fold için bir gelişme daha duyuruldu. Her defasında yaşanılan teknik sorunlar dolayısıyla piyasaya sürülmesi ertelenen katlanabilir akıllı telefon Galaxy Fold’un normal şartlarda piyasaya sürülme tarihi bu yılın Nisan ayı olarak söylenmişti. Piyasaya çıkmadığı her gün teknoloji meraklıları tarafından heyecanı bir kademe daha artıyor.

Samsung, Galaxy Fold katlanabilir telefonun tanıtımı ne zaman yapılacak?

Güney Koreli bir kaynak olan Yonhap tarafından alınan bilgiye göre Galaxy Fold için net bir tarih verildi. Bu tarihin Samsung ekibinin net olmayarak söylediği tarih planıyla uyuşması da heyecanı giderek arttırıyor.

Samsung Galaxy Fold, Ne Zaman Piyasaya Çıkacak?

Güney Koreli haber kaynağı olan Yonhap tarafından alınan bilgiye göre Samsung’un yeni katlanabilir telefonu olan ve aynı zamanda kendi türünün amiral gemisi de olacak olan telefon Galaxy Fold için net bir tarih verdiği duyuruldu. Bu habere göre bu tarih 6 Eylül 2019 olarak ortaya kondu. Bu durumda akıllarda şöyle bir satış ve reklam stratejisi oluşuyor. 6 Eylül 2019 tarihi Uluslararası IFA kongresinin başlama tarihi. Bu yıl Berlin’de düzenlenecek olan teknoloji tanıtım fuarının başladığı gün Galaxy Fold piyasaya sunularak bu kongrede tanıtımı yapılabilir. Böylelikle fuardaki tüm ilgiyi üzerine toplayabilir. Galaxy Fold, Eylül sonunda ise diğer ülkelerde de satışa sunulacak.