PUBG Mobile yeni güncelleme ile yeni harita The Ruins geliyor

PUBG Mobile yeni güncelleme ile yeni harita The Ruins geliyor

PUBG Mobile 0.15.5 yeni güncelleme ile yeni harita The Ruins geliyor. 10. sezonu için geri sayım başlayan PUBG Mobile'da 9 mm mermiyle oynanabilen MP5K silah da büyük yenilikler arasında bulunuyor.

PUBG Mobile oyuncuları 9 Kasım günü 10. sezon ile buluşacak. Hindistan’daki PUBG resmi Twitter hesabı üzerinden yeni sezonda yeni harita müjdelendi. PUBG Mobile harita sayısı çoğalıyor ve gelecek 0.15.5 güncellemesiyle gelecek en büyük yeniliklerden birinin harita olacağı belirtildi.

PUBG Mobile harita güncellemesi

Yeni güncellemeyle birlikte The Ruins haritası oyuna eklenecek. Harita yalnızca Takımlı Ölüm Maçı modu için kullanılabilecek. Henüz beta sürümündeki haritanın tam sürümü 9 Kasım itibariyle kullanıcılarla buluşacak. Yapılan paylaşımlarla birlikte haritanın bazı kısımları da sızdırıldı. Haritada piramit, tapınak ve Aztek esintisinin bulunduğu taş mimarinin bulunduğu görüldü. Sanhok haritasına benzer nitelikler taşıdığı görülen yeni haritada labirent türevi yapıların da yer aldığı belirtiliyor. The Ruins haritasıyla birlikte savaş deneyiminin bir adım daha zorlaşacağı öne sürülüyor.

PUBG Mobile 0.15.5 güncellemesi için geri sayım başladı

10. sezon ile birlikte artık kullanıcılar 9 mm mermiyle kullanabilecekleri MP5K ismindeki yeni tabancayla savaşabilecek. Silahlar için yeni tasarımlara yer verilecek güncellemenin 10. Sezonunda Sara isimli yeni bir oyun içi karakter de olacak. Bu karakter araçları güçlendirecek ve aldığı zararı azaltabileceği yeteneklerle donatılacak.