PUBG Mobile Türkiye turnuvası ne zaman başlayacak?

PUBG Mobile Türkiye turnuvası ne zaman başlayacak?

Dünya kapsamında en çok oynanan oyunlardan biri olan PUBG Mobile, şimdide turnuva olarak karşımıza çıkıyor. PUBG Mobile Türkiye Turnuvası Yapılacak! Üstelik turnuvanın final maçları Türkiye’de yapılacak. İşte ayrıntılar…

PUBG Mobile Türkiye Tunuvası Yapılacak!

Tüm Dünya’da büyük ses getiren PUBG Mobile oyunu, Türkiye yüzbinlerce kişi tarafından oynanan bir oyun olarak karşımıza çıkmaktadır. Şimdilerde ise PUBG Mobile oyununun tunuvası için hazırlıklar yapılıyor. Üstelik tunuvanın final karşılaşmasının Türkiye’de yapılacağı ifade edildi.

Tunuva Ne Zaman?

PUBG Mobile tunuvasının final bölümü Türkiye’de gerçekleştirilecek. Rusya , Türkiye ve Kazakistan’dan 12 tane takım tunuvaya dahil olacak. Ödül havuzu toplamda 50.000 dolar olacak. Tunuva 6 Temmuz ile 7 Temmuz tarihinde yapılacak olan Oppo R.T.K Series finalleri, Mall of İstanbul’da saat 14.00 ile 19.00 arasında gerçekleştirilecek. Misafirlerinde izlemesi için ortam sağlanacak.

Türkiye’de şimdiye kadar yapılmış olan en büyük PUBG Mobile etkinliği olacak olan bu tunuva tüm Dünya’da büyük ses getirecek. Aynı zamanda oyunun sevenleri içinde güzel vakit geçirme ortamı olarak ortaya konacak.

Bu hafta sonunda yapılacak olan PUBG Mobile tunuvasının türevlerinin de ilerleyen dönem içinde yeniden yapılacağı ifade edildi. Tunuvaya ilginin büyük olması halinde, bir sonraki tarih konusunda netleştirmeye gidilecek.