PUBG 8.1 Güncellemesi yenilikleri neler? PUBG yeni güncellemesi ne zaman yayınlanacak?

PUBG 8.1 Güncellemesi yenilikleri neler? PUBG yeni güncellemesi ne zaman yayınlanacak?

En popüler mobil oyunlardan biri olan PUBG, 8.1 güncellemesi ile oyuncularla buluşuyor. Birçok kişi ''PUBG 8.1 güncellemesi yenilikleri neler? PUBG yeni güncellemesi ne zaman yayınlanacak?'' araştırmaya başladı.

Sanal alemin en popüler oyunlarından biri olan PUBG, rakiplerine fark atabilmek için yeni güncellemelerini peş peşe yayınlıyor. PUBG 8.1 güncellemesi ile oyuncuları yeni yenilikler bekliyor.

PUBG 8.1 güncellemesi geliyor

Son güncellemeleriyle sık sık gündeme gelen oyun, bu kez 8.1 güncellemesi ile oyuncuların karşısına çıkıyor. Firma, oyunu daha güçlü ve oynanması kolay hale getiriyor. 8.1 ile artık oyuncular diğer oyuncuların silahlarına el koyabilecek ve yeni kaplamalara sahip olacak.

Oyun içerisinde yer alan benzin bidonları ile artık düşmanlarınızın üstüne benzin dökebilecek ve benzini pusu amacıyla kullanarak suikast düzenleyebileceksiniz. Ayrıca Sanhok haritasına özel ganimet aracıyla, grup oyuncuları daha fazla silahla ödüllendirilecek.

8.1 güncellemesi ne zaman çıkacak?

PUBG uygulamasının yeni güncellemesinin 30 Temmuz’da çıkması bekleniyor. Bilgisayar kullanıcıları ise bu yeni güncellemeyle 15 Temmuz tarihinde buluşacak.