Nisan 2020 BİMCELL bedava internet kampanyaları1 GB, 5 GB, 6 GB, 8 GB hediye internet

Nisan 2020 BİMCELL bedava internet kampanyaları1 GB, 5 GB, 6 GB, 8 GB hediye internet

Bimcell firması, kullanıcılarına özel hediye internet sunmaya devam ediyor. Nisan 2020 BİMCELL bedava internet kampanyaları 1 GB, 5 GB, 6 GB, 8 GB hediye internet detayları haberimizde.

Bimcell tarafından koronavirüs salgını kapsamında öğrenciler için bedava intenet hizmeti sunuyor. Bu kampanya ile vatandaşlar 8 GB ücretsiz intenetin sahibi oluyor.

Bimcell tarafından yapılan açıklamada ise şu bilgilere yer verildi: ‘’Aylık EBA Kampanyası: Milli Eğitim Bakanlığı’nın uzaktan eğitim sürecine destek olmak amacıyla, EBA online eğitim uygulaması ve eba.gov.tr kullanımlarına 8 GB mobil intenet hediye!’’

Bimcell 8 gb bedava intenet

Bimcell, diğer müşterilerine ise paket yüklemeleri durumunda bedava intenet veriyor. Firma tarafından duyurulan kampanya detayları şöyle;

  • Bimcell’den yeni hat alan abonelere özel hediye! 30 gün boyunca kullanabileceğiniz yurt içi her yöne 250 dakika, 250 SMS ve 6 GB mobil intenet fırsatı!
  • Bimcell’lilere yeni avantaj! Tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapan herkese, yurt içi her yöne 500 SMS ve 1 GB intenet hediye.
  • Tek seferde 40 TL ve üzeri yükleme yapan herkese ek 4 GB, toplam 5 GB+500 SMS hediye!

Haberleri anında takip etmek istiyorsan, mobil uygulamamızı indir sıcak gelişmelerden anında haberdar ol! -

Basının gündeminde neler var merak ediyorsan mayı unutma!