Lol Urf ne zaman gelecek 2019?  Urf modunda neler değişecek?

Lol Urf ne zaman gelecek 2019? Urf modunda neler değişecek?

Lol Urf 2019 için oyuncuların bekleyişi sürüyor. Lol Urf modu bir süreliğine gelecek ve oyundaki pek çok özelliği değiştirecek. Lol Urf modunun bugün saat 15:00 gibi oyunculara sunulması bekleniyor.

Yalnızca kısa bir süreliğine yayınlanacak olan Lol urf modu için bekleyiş sürüyor. Eğer oyunda herhangi bir sorunla karşılaşılmazsa urf modu 28 Ekim ile 12 Kasım arasında oyunculara sunulacak. Oyunun saat 15:00 gibi yayında olacağı tahmin ediliyor.

URF Modundaki Değişiklikler

İlk olarak şampiyon seçimine sınırlamalar eklendi. Takımlar ilk olarak yasaklamalarını kesinleştirecek ve daha sonra standart kapalı seçime devam edecek. İki takım da aynı şampiyonlar seçme hakkına sahip olacak.

Ayrıca ARAM’daki şampiyon dengelemeleri yeni moda da eklendi. Şampiyonları düzenlemek için kullanılan süreç büyük ölçüde değişikliğe uğradı. Bu sayede aşırıya kaçan şampiyonları bulan kişiler daha çabuk davranacak ve ARAM’ı iyileştirmek için kullanılan dengeleme araçlarını ve tekniklerini buradan uygulayabilecek. Şampiyonları dengeleme özelliği bu modun en dikkat çeken özelliği olacak.

URF’un Sorunları Çözülüyor

Bu modun sorunlarını çözmek için pek çok değişiklik yapıldı. Yapılan değişikliklerin faydalı olup olmadığını anlamak için oyuncuların şikayetleri analiz edilecek.