iPhone ve Android’de oyun içi reklam engelleme nasıl yapılır?

iPhone ve Android’de oyun içi reklam engelleme nasıl yapılır?

Birçoğumuz cep telefonundan oyun oynamayı çok sevmektedir. Oyun oynarken karşımıza çıkan reklamlar bazen can sıkıcı olabilir. iPhone ve Android’de oyun içi reklam engellemenin nasıl yapılacağını soranlar için işte, detaylar…

Cep telefonu ile oyun oynayan birçok insan vardır. Telefon ile oyun oynarken sürekli rahatsız eden ve oyunu bölen reklamlar bazen sıkıcı hal almaktadır. Telefondan oyun içi reklam engellemenin nasıl yapılacağı merak edilmektedir.

Mobil oyunlarda sürekli çıkan reklamlar intenet tabanlıdır. Reklamların çıkması için telefondan intenetin açık olması gerekmektedir. Hem wifiyi hem de mobil veriyi kapatırsanız oyun oynarken rahatsız edilmeyeceksiniz yani karşınıza reklam çıkmayacaktır. Android modeller için de Iphone modelleri için de aynı işlem geçerlidir.

Fakat bu işlem intenetsiz oyunlar için bir çözüm oluşturmaktadır. İntenet ile oynanan oyunlarda intenetin kapatılması ile birlikte oyun da açılmayacaktır.

Dün neler oldu, bugün neler oluyor, yarın neler olacak? Gursesgazetesi mobil uygulamasını telefonuna indir, her an haberdar ol! -

Günün içinden, güne dair tüm gelişmeleri her an takip edebilmek için, hadi sen de Gursesgazetesi Facebook grubuna katıl!