iPhone 11'in lansman tarihi belli oldu

iPhone 11'in lansman tarihi belli oldu

Apple, iPhone 11’in lansman tarihini açıkladı. Daha önce iPhone 11 ile ilgili pek çok iddia ortaya atılmıştı. Ancak bu sefer resmi açıklama Apple’dan geldi ve iPhone 11’in lansman tarihi belli oldu.

Apple’ın heyecanla beklenen modellerinden iPhone 11’in lansman tarihi belli oldu. Yeni iPhone’ların resmi lanmsanı Eylül ayında yapılacak.

iPhone 11’in Lansman Tarihi Belli Oldu!

Apple’ın iPhone serisi için beklenen en yeni modeli iPhone 11’in lansman tarihi belli oldu. Daha önce iPhone 11 ile ilgili pek çok haber sosyal medyaya sızdırılmıştı. Ancak iPhone 11 tanıtımı için ilk resmi açıklama yapıldı.

Apple, iPhone 11’in tanıtımını 10 Eylül Salı günü TSİ 20:00’da yapacak. 10 Eylül’deki tanıtımda sadece iPhone 11’ler değil, davetlilere bazı sürprizler de tanıtılacak. Etkinlikte iPhone 11 Pro, iPhone Pro Max ve iPhone 11T modellerinin tanıtılacağı tahmin ediliyor. Bunların yanı sıra 5. Nesil Apple Watch da etkinlikte ilk kez görücüye çıkacak.

Ayrıca Apple’ın iPad Prolarla kullandırdığı Pencil ürününün iPhone için uyumlu halinin de 10 Eylül’de gösterilmesi bekleniyor.

iPhone 11'in lansman tarihi belli oldu