Instagram'dan video ve fotoğraf programsız nasıl indirilir?

Instagram'dan video ve fotoğraf programsız nasıl indirilir?

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından olan ''Instagram'dan video ve fotoğraf programsız nasıl indirilir?'' tartışmaları ile ilgili merak edilenleri içeriğimizde derledik. İşte Instagram üzerinden programsız fotoğraf ve video indirme işlemleri için takip etmeniz gereken adımlar.

Dünya genelinde en çok kullanılan sosyal medya ağlarından Instagram’a her gün milyonlarca kişi giriş yapmaktadır. Instagram üzerinden paylaşılan video, fotoğraf ve hikayeleri izleyerek intenet paketinizi de bitirmektesiniz. Şimdilerdeyse programsız Instagram video ve fotoğrafları indirme yöntemleri tartışılmaya başlanmıştır. Instagram video ve fotoğraflarını Android, iPhone ve PC’ye bu yöntemle indirebilirsiniz.

Instagram’a PC veya akıllı telefonunuzla giriş yapabilirsiniz. Android veya iPhone’dan Instagram’a giriş yaparak video, fotoğraf ve hikayeleri izleyebilirsiniz. Instagram’da video, fotoğraf veya hikayeleri indirmek isteseniz bunu Instagram’dan yapmanız mümkün olmayacaktır.

Instagram programsız video indirme sitesi

Programsız Instagram video indirme işlemi için aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekmektedir. Telefon veya PC’de tarayıcıdan adresine giriş yaparak açılan ekranındaki arama çubuğuna video indirmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazıp aratın.

Videosunu indirmek istediğiniz Instagram profilinin fotoğrafını bularak indireceğiniz videoya tıklayın ve videonun hemen altındaki ‘’Download’’ butonuna tıklayın.

Instagram programsız fotoğraf indirme

Fotoğraf indirme işlemi için de Instagram Viewer sayfasına giriş yaparak fotoğrafını indirmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazıp aratın. İndireceğiniz fotoğrafa tıklayarak fotoğrafın hemen altındaki ‘’Download’’ butonuna tıklayın.

Instagram video ve fotoğrafları bu adres üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.