Instagram Stop Motion özelliği nasıl kullanılır?

Instagram Stop Motion özelliği nasıl kullanılır?

Dünya genelinde en fazla kullanılan ve ilgi gösterilen sosyal medya uygulamalarında biri olan Instagram'a sürekli yeni özellikler geliyor. Sevilen uygulamaya şimdi de Stop Motion özelliği geldi. Bu özelliğin yakında tüm kullanıcılara sunulması bekleniyor. Instagram Stop Motıon özelliği nedir? Stop Motion nasıl kullanılır? İşte detaylar...

Instagram dünya genelinde en çok kullanılan uygulamaların başında gelmektedir. Daha önce Facebook tarafından satın alınan uygulamada video ve fotoğraf paylaşımları yapabilme imkanınız vardır. Uygulamaya yeni bir özellik geldi. Stop Motion adı verilen bu uygulama yakın zamanda görücüye çıkacak.

INSTAGRAM STOP MOTION NEDİR?

Şu an için test aşamasında olan Stop Motion özelliği heyecan yarattı. Birçok kullanıcı tarafından merak edilen özelliğe değinecek olursak; Stop Motion sayesinde kayıt yaptığınız anda kaydı durdurup istediğiniz yerden tekrar devam edebiliyorsunuz.

Daha önce Instagram bu özelliği kaldırmıştı. Stop Motion sayesinde kaydedilen görüntülerde hareketli gibi görünen anılar biriktiriliyor ve paylaşım yapılabiliyordu. Eskisi kadar biliyoruz ancak yeni gelecek olan sürümü daha kullanışlı olacak. Artık bir videoyu 10 kere durdurabileceksiniz. Ayrıca IGTV ve Facebook'ta da video paylaşma imkanınız olacak.