Instagram çöktü mü? Instagram’da fotoğraf ve hikaye neden paylaşılmıyor, sorun ne?

Instagram çöktü mü? Instagram’da fotoğraf ve hikaye neden paylaşılmıyor, sorun ne?

Dünya üzerinden en çok kullanıcı sayısına sahip sosyal medya uygulamalarından biri olan İnstagram’da bazı sorunların olduğu görüldü. Milyonlarca kullanıcı İnstagram’da hikaye ve gönderi paylaşamadıklarını ifade ettiler. Bu sorunla karşılaşılması ardından uygulamada neden paylaşım yapılamadığı araştırılmaya başlandı…

Dünya çapından en çok kullanıcı sayısına sahip sosyal medya uygulamaları arasında yer alan İnstagram’da bazı problemlerin yaşandığı görüldü. Kullanıcılar uygulamaya giriş yaparken ve gönderi ile hikaye paylaşımı yaparken sorunlarla karşılaştıklarını ifade ettiler. İnstagram üzerinde çeşitli problemler yaşayan kullanıcılar Twitter üzerinde yaşadıkları problemlerin nedenini sormaya ve tartışmaya başladılar.

Diğer yandan İnstagram’ın yanı sıra Facebook ve WhatsApp uygulamalarında da birtakım problemlerin kendini göstermesi, sunucularla alakalı bir sorun olduğu fikrinin oluşmasına neden oldu. Dünya devi firmanın kısa süre içerisinde uygulamalarında kullandığı sunucularda yaşanan problemleri çözerek uygulamaların yeniden stabil çalışmasını sağlaması bekleniyor.