Honor 7C Almak İsteyenler İçin Fırsat

Honor 7C Almak İsteyenler İçin Fırsat

Zaman zaman tablet, televizyon, dizüstü bilgisayar ve akıllı telefonlarla müşterilerine sürprizler yapan A101, uygun fiyatlı Huawei Honor 7C’yi satışa sunacak. Cihaz, A101’lerde mevcut fiyatından 200 TL daha ucuza satılacak.

Özellikle de teknolojik ürünlere yaptığı indirimlerle tüketicileri memnun etmeyi başaran A101’den yeni bir satış hamlesi geldi. Firma, yeni haftanın aktüel ürünlerini yayınladı ve tüketiciler özellikle de Huawei Honor 7C indirime dikkat kesildi. 6 Aralık günü satışa sunulacak Honor 7C için büyük bir ilgi olması bekleniyor.

Döviz kurundaki dalgalanmadan dolayı akıllı telefon fiyatları yükselişe geçmişti. Son dönemlerde yaşanan sıkıntıların yanında A101’in yapacağı bu kampanya vatandaşlar ilaç gibi olacak gibi görünüyor.

Cihazın Performans Detayları

Uygun fiyatlarla akıllı telefon üreten Huawei, Honor 7C ile tam bir fiyat performans telefonu kullanımı sunmakta. 4 GB RAM kapasitesine sahip akıllı telefonda, yüz tanıma özelliği gibi ekstra eklentiler de mevcut. Piyasa genelinde 1400 TL’den satışa sunulmakta olan bu akıllı telefon 1200 TL’den A101 raflarında yer alacak.

Aktüel ürünler listesinde bir diğer dikkat çeken ürün ise, 1 TB hard disk oldu. Bilgisayar kullanımının iyileşmesi için haddisklere yönelik ilgi büyük ancak fiyatın yüksek olması sebebiyle kullanıcılar memnun değildi. A101, piyasada 300-350 TL arasında olan 1 TB hard diski 280 TL’den müşterileriyle buluşturuyor.