Google Earth uygulaması nedir? Google Earth uygulama indirme ve kullanma rehberi

Google Earth uygulaması nedir? Google Earth uygulama indirme ve kullanma rehberi

Dünya'yı elinizin altına getiren Google Earth uygulaması ne işe yarar? Google Earth nasıl indirilir. Detaylar haberimizde.

Ülkemizde çoğu insan Google Earth isimli uygulamanın ne amaçla kullanıldığı konusunda fikir sahibi değil. Google Earth isimli uygulama ile birlikte tüm Dünya üzerinde minik bir gezintiye çıkmanız mümkün kılınıyor. Bu uygulama sayesinde aradığınız istisnasız olarak her lokasyonu bulabilme kolaylığı kullanıcılara sağlanmış durumda. Dünya üzerinde minik bir tur atmanızı sağlayan bu uygulamada aradığınız yer ile alakalı olan fotoğraflara ulaşabilmeniz de mümkün kılındı.

Dünyayı elinizin altına getiren Google Earth uygulaması ile oturduğunuz yerden Antartika’da bir keşfe bile çıkabilirsiniz. Dünya üzerinde oldukça fazla insanın işine yarayan bu uygulamanın ilgi odağı olmaması ise imkansız.

Eğer sizlerde Google Earth uygulaması ile minik bir geziye çıkmak istiyorsanız yapmanız gereken işlem oldukça basit. Google Earth sayfasına girip indir butonuna tıklamanız uygulamayı edinmek için yeterli olacaktır. 2005 yılında insanların kullanımına açılan bu uygulama ile merak ettiğiniz yerleri görebilmeniz mümkün.