Gizli numaradan arayanı öğrenme ve bulma yöntemleri

Gizli numaradan arayanı öğrenme ve bulma yöntemleri

Gizli numaralar sizi arayıp rahatsız mı ediyor? Gizli numaranın kim olduğunu öğrenmek istiyorsanız, her operatörün gizli numara öğrenme yöntemi bulunmaktadır. Gizli numaradan arayanı öğrenme ve bulma yöntemleri haberimizde...

Gizli Numaradan Arayanı Öğrenme Servisi

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom ve birçok operatör gizli aramalar için kullanııya imkan sağlamaktadır. Gizli aramalara numaranızı kapatabilir veya açabilirsiniz. Bu hizmetten yararlanabilmek için mobil şebeke hizmetlerine ulaşabilir, müşteri hizmetlerini arayabilir, mobil uygulamadan veya satış noktalarından yardım alabilirsiniz. Numaranızı gizleyebilir veya açabilirsiniz. Operatörlerde gizli numarayı kabul et veya etme kısımlar yer almakadır.

Gizli numarayı kabul etme kısmını seçerseniz, gizli numaradan sizi arayan biri size ulaşamaz. Gizli numaradan sizi arayan biri varsa ve bu kişiyi öğrenmek istiyorsanız bunu öğrenmenin de yolları bulunmaktadır.

Fatura Detayından Gizli Numara Öğrenme

Bütün operatörler müşterilerinin faturalarını detaylandırmaktadır. Bu servis sayesinde hangi saatte kiminle konuşulduğu, kimlerle mesajlaşıldığı, kimlerden arama alındığı detaylı bir şekilde faturalandırmada yer almaktadır. Bu hizmetten faydalanarak sizi arayan numaranın kime ait olduğunu ve o kişiyle kaç dakika görüşüldüğünü öğrenebilirsiniz.

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom gizli numara öğrenme servisinden yararlanmak istiyorsanız operatörünüzün intenet sitesine giriş yapınız. Siteye giriş yaptıktan sonra fatura detayları kısmını seçerek detaylara bakabilirsiniz. Sizi gizli numaradan arayan kişinin saat kaçta aradığını ve hangi tarihte aradığını tespit ederek sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Operatörünüz Turkcell ise Bireysel Menüsünden giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra ilk olarak Fatura Analizi kısmına tıklayınız ardından Detay bölümüne giderek aramayı hangi gün hangi saatte yapıldığını ve arama yapan numaraları görebilirsiniz. Eğer şifrenizi hatırlamıyorsanız SIFRE yazıp 2222 ye göndererek yeni şifre alabilirsiniz. Giriş yaparken GSM numarsı ve şifre istenmektedir.

Türk Telekom kullanıyorsanız yine intenet sitesi üzerine giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş yaptıktan sonra Online İşlemler/ Lira İşlemlerim/ Harama Detayı kısımlarına tıklayınız ve gizli numara ile ilgili detaylara ulaşabilirsiniz. Giriş sırasında mobil imza veya GSM numarası ile şifre istenmektedir. Şifrenizi hatırlamıyorsanız *952# tuşlayarak şifrenizi öğrenebilirsiniz.

Vodafone Gizli Numara Öğrenme Servisi

Vodafone kullanıyorsanız sizi arayan gizli numarayı öğrenmek için herhangi bir uygulama bulunmamaktadır. Sizi arayan gizli numarayı öğrenmek için savcılığa başvurmanız gerekmektedir. Anak sizi arayan gizli numarayı engelleyebilirsiniz. Bunun için GIZLI AC yazıp 7046’ya mesaj yollamalısınız. Gizli numaralar bu sayede size ulaşamaz.

Farklı telefon uygulamaları üzerinden gizli numaranın kim olduğunu öğrenemezsiniz. Bunun için duyduğunuz bir uygulama varsa boşu boşuna yüklemeyin. Her operatör bu durumu farklı yollarla halletmektedir. Sizi arayan kişinin numarasını bilmiyorsanız ve gizli numaraları kapatmak istiyorsanız kullandığınız operatörlerin intenet sitesine giriş yapınız. Şifrenizi öğrenmek için şu numaları arayınız:

-PTTCell: *253#

-Turkcell: *253#

-Turk Telekom: *253#