Galaxy Note 20 ne zaman tanıtılacak? Samsung Galaxy Note 20 tanıtım tarihi belli oldu!

Galaxy Note 20 ne zaman tanıtılacak? Samsung Galaxy Note 20 tanıtım tarihi belli oldu!

Samsung Galaxy Note 20 çok yakında mağazalardaki yerini alıyor. Akıllı telefon kullanıcıları Samsung Galaxy Note 20 cihazının ne zaman çıkacağını merak ediyor. Samsung Galaxy Note 20 tanıtım tarihi belli oldu.

Samsung 2020 yılına hızlı bir giriş yaptı. 2020 yılı içerisinde iki kere Unpacked programları düzenleyen Samsung, bu programlarda amiral gemisi tanıtımları yaptı. İlk etkinlik Şubat ayında yapılmıştı. Bu etkinlikte Galaxy Z Flip ve Galaxy S20 serisi tanıtıldı. Samsung bir sonraki ay yapacağı etkinlik için misafirlerine davetiyelerini yollarken, Samsung Galaxy Note 20 tanıtım tarihi de belli oldu.

Samsung Galaxy Note 20 Tanıtım Tarihi

Önümüzdeki ay gerçekleştirilecek olan etkinlik bu yıl Covid-19 salgınından dolayı samsung.com adresi üzerinden canlı olarak gerçekleştirilecek. Bu etkinlik 5 Ağustos 2020 tarihinde gerçekleştirilecek. Etkinlikte Samsung Galaxy Note 20 ve Note 20 Ultra cihazlarının yanı sıra Galaxy Fold 2 ve Galaxy Z Flip 5G cihazları da tanıtılacak. Ayrıca Galaxy Watch 3 de bu programda tanıtılacak cihazlar arasında yer alıyor. Henüz gündemde olmayan Galaxy Tab S7 cihazının da tanıtılabileceği konuşuluyor.