Facebook giriş yapma ve hesap açma işlemleri

Facebook giriş yapma ve hesap açma işlemleri

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulaması olan Facebook'ta milyonlarca kişinin hesabı bulunmaktadır. Facebook'a yeni kayıt yaptırmak isteyenler veya hesabı olup en kısa yoldan giriş yapmak isteyenler bu konuyu araştırmaya başladı. Facebook'a en kısa yoldan nasıl giriş yapılacağı belli oldu.

Dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından kullanılan Facebook, en çok kullanılan sitelerin başında gelmektedir. 2004 yılında Zukenberg tarafından geliştirilen bu uygulamaya giriş yapmak oldukça kolaydır.

Herkesin muhakkak bir Facebook adresi vardır. Facebook'a giriş yapmak ya da Facebook'ta hesap açmak isteyenler için bu haberimizi hazırladık.

Facebook Hesabı Girişi Nasıl Yapılır?

Facebook hesabınıza bağlanmak için öncelikle bilgisayar yardımı almanız gerekmektedir. Ardından site kısmına www.facebook.com adresini yazın. Sitenin giriş paneline girdikten sonra Facebook hesabınıza kayıtlı bir e-posta adresiniz varsa bunu yazabilirsiniz.

Ayrıca telefon numaranızla da Facebook adresinize girmek mümkündür. Hesabınızın bağlı olduğu bir telefon numaranız varsa kolaylıkla giriş yapabilirsiniz.

Bu denemeler boşa çıkarsa son şansınız olan kullanıcı adınızla giriş yapmayı deneyin. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazarak Facebook'a giriş yapabilirsiniz.

Facebook giriş bilgileriniz olan kullanıcı adınızı ve şifrenizi unutmayınız. Bunları ezberlerseniz her seferinde kolaylıkla Facebook adresinize giriş yapabilirsiniz. Eğer şifrenizi unutursanız giriş panelindeki ''Şifremi Unuttum'' linkine tıklamanız ve yeni şifre almanız yeterli olacaktır.