Faceapp uygulaması neden çalışmıyor? Faceapp hata veriyor!

Faceapp uygulaması neden çalışmıyor? Faceapp hata veriyor!

Son dönemde çok fazla kullanılmaya başlanan Faceapp uygulaması hakkında yeni bir gelişme yaşandı. Uygulama bir süredir düzgün bir şekilde çalışmıyor. Peki Faceapp uygulaması neden çalışmıyor? Konu hakkındaki araştırmalar yapılmaya başlandı…

Faceapp Uygulaması Neden Çalışmıyor?

Faceapp, son dönem içinde kullanıcılar tarafından en çok indirilen uygulamaların arasında yer aldı. Ancak kullanıcılar uygulamanın düzgün bir şekilde çalışmadığı yönünde şikayetleri ile araştırma yapmaya başladılar. Uzman kişiler uygulamada yaşanan sorunun çözülmesi adına çalışmalarını sürdürüyorlar.

Faceapp Yaşlandırma Uygulaması Nedir?

Faceapp yaşlandırma uygulaması ile birlikte kullanıcılar herhangi bir fotoğraftaki kişinin yaşlandırılmış halini görebilmektedir. Ortalama olarak 40 sene sonraki halin görülebildiği uygulama bir anda trend olmayı başarmış durumda. Milyonlarca indirme alarak kullanılan uygulama, önceden piyasaya sürülmüş benzer türevlerine nazaran çok daha inandırıcı sonuçlar veriyor.

Aynı zamanda uygulama kapsamında daha birçok aktivitenin yapılması mümkün. Yaşlandırma modu dışında, cinsiyet değiştirme modu da bulunuyor. Kadın kullanıcıların erkek hallerini ve erkek kullanıcıların ise kadın hallerinin görülmesi imkanını tanıyor.

Nasıl İndirilir?

Faceapp uygulaması AppStore ve Google Play üzerinden tek bir tık ile indirilebilmektedir.