Enpara Spotify, Netflix, Youtube aboneliklerinde P indirim ve iade kampanyası

Enpara Spotify, Netflix, Youtube aboneliklerinde P indirim ve iade kampanyası

Son senelerin en çok kullanılan dijital bankacılık sistemlerinden olan Enpara’nın yine dijital ortamlarındaki kampanyaları pek çok kişi tarafından kullanılıyor. Son olarak Enpara Spotify, Netflix, Youtube P iade kampanyasını ortaya koydu. İşte kampanyanın ayrıntıları…

Enpara, müşteri memnuniyetini sağlamak için pek çok farklı kampanyalara imza atmaya devam ediyor. Son olarak Enpara tarafından ortaya konan kampanya pek çok kullanıcı tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı.

Enpara Spotify, Netflix, Youtube %50 Kampanyası

Enpara tarafından ortaya konan bu kampanya ile beraber Enpara müşterileri 2 adet otomatik ödeme talimatı verdiklerinde Spotify, Netflix ve Youtube platformlarında yapılacak 30 TL ve üzeri harcamalarında %50 iade şansı veriyor. Bu kampanya ile hem müşterilerin yüzünü güldürmek hem de otomatik ödeme talimatı verilmesi amaçlanıyor.

Kampanyadan Nasıl Faydalanılır?

Kampanyadan faydalanabilmek için öncelikle Enpara müşterilerinin sahip oldukları banka kartı ya da kredi kartlarına otomatik fatura ödeme talimatı verilmesi gerekmektedir. Kampanyadan faydalanabilmek için en az 2 tane otomatik ödeme talimatı verilmelidir.

Bu işlemi yapanlar ilk ay faturaların otomatik olarak ödenmesi ile beraber indirim hakkını da elde etmektedirler. Netflix, Spotify ve Youtube platformları üzerinden 30 TL ve üstünde yapılan harcamaların yarısı kullanıcılara geri iade edilecektir. İadeler sonraki ayın 7. Gününde kullanıcıların vadesiz TL hesaplarına yatırılmaktadır. 1 ay içinde kullanıcılara en az 15 TL, en çok ise 90 TL iade yapılabilmektedir.

Ayrıca bu kampanyaya yalnızca 1 Ocak 2020 tarihinden itibaren verilen otomatik ödeme talimatları katılabilmektedir.

Otomatik Ödeme Talimatı Nasıl Verilir?

Kullanıcıların kampanyadan faydalanabilmek için vermeleri gereken otomatik ödeme talimatı intenet bankacılığı ya da cep şube üzerinden Talimatlar- Yeni Talimat ekle bölümlerinden gerçekleştirilebilmektedir.