En iyi arkadaş bulma uygulamaları listesi

En iyi arkadaş bulma uygulamaları listesi

Mevcut çevresinden arkadaş edinemeyen, umduğunu bulamayan kişiler için hizmet veren çok sayıda arkadaşlık aplikasyonları bulunmaktadır. İşte en iyi arkadaş bulma uygulamaları listesi içerisinde bulunan güvenilir aplikasyonlar.

Mevcut arkadaş çevresine yeni kişileri eklemek isteyenler, aradığı arkadaşlığı çevresinde bulamayanlar arkadaş bulma uygulamalarına başvurmaktadır. İntenet üzerinden kullanılabilen arkadaşlık sayfalarıyla insanlar kısa süreler içerisinde isteklerine uygun arkadaşlar edinebiliyor. Günümüzde pek çok işlem için kullanılmakta olan intenet, arkadaş aramakta olan kişilerin de uğrak noktalarından bir tanesidir. Arkadaş çerçevesinde genişletilen uygulamalar bu olanakla hem ülkenin hem de dünyanın birçok noktasından arkadaşlık kurulabilmektedir.

En iyi arkadaşlık bulma uygulamaları nelerdir?

İntenet bağlantısıyla kullanılabilen pek çok arkadaşlık uygulaması bulunmaktadır. İntenetten arkadaş bulmak isteyen kişilerin de bu konuda öncelikle doğru ve güvenilir arkadaş edinebilecekleri uygulamaları kullanmalıdır.

Tinder

OkCupid

Azar

Happn

Badoo

Hot or Not

Skout

POF

Hinge

Tingle

Blindfold

Coffee Meets Bagel

Püre

Blendr

ınstaMessage

MeetMe

MTJF

Apply to Date

Qeep

HOOTT

Tinder uygulaması nedir?

Tinder arkadaşlık uygulaması, dünyanın en iyi arkadaşlık siteleri arasında bulunmaktadır. Dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından kullanılan Tinder ile kişiler birbirlerinin profiline eşleşme isteği yollayabilmektedir. Eşleşen kişiler sohbet ederek birbirlerini tanıyıp arkadaş olabilirler.

Okcupid uygulaması nedir?

OkCupid arkadaşlık uygulaması, fotoğraf paylaşmayla birlikte karşı tarafın etkilenebileceği hikayelerin paylaşılabileceği bir sitedir. Her gün 7 milyondan daha fazla kullanıcının giriş yaptığı OkcuPid uygulaması tüm işletim sistemlerinde çalışabilmektedir.

Azar uygulaması nedir?

Azar, video ağırlıklı arkadaşlıkların sağlandığı bir uygulamadır. Dünya genelinde kullanılan uygulamayla arkadaş çevrenizi genişletebilirsiniz. Konum bazlı olarak arkadaş arama özelliğine sahip Azar aynı zamanda tercüme fonksiyonunu da içermektedir.

Happn uygulaması nedir?

Happn, lokasyona bağlı olarak kişinin daha önce yolunun kesiştiği uygulama kullanıcılarını çıkarmaktadır. Happn üyelerinin aynı konuma gelmesi halinde kullanıcılara bildirim gider ve böylelikle uygulama kullanıcıları kısa süre içerisinde tanışarak arkadaş olabilmektedir.

Badoo uygulaması nedir?

Badoo, 400 milyondan fazla kişinin aktif olarak kullandığı bir uygulamadır. En kalabalık arkadaşlık sayfalarından birisi olan Badoo, lokasyon bazlı çalışma işlevine sahiptir. Uygulama kullanıcılarının birbirleriyle tanışmasını kolaylaştıran Badoo ile çevrenizdeki arkadaş sayısını artırabilirsiniz.

Hot or Not uygulaması nedir?

Hot or Not, yalnızca Android işletim sistemine sahip cihazların kullanabileceği bir uygulamadır. Uygulama içi ögeler, interaktif oyunlarla dikkat çeken Hot or Not, 10 milyon kişi tarafından kullanılıyor.

Skout uygulaması nedir?

2007 yılından bu yana hizmet veren Skout, konum ve arkadaşlık kurma olanağı sağlıyor. Kullanımı kolay arayüzüyle ilgi çeken Skout tüm işletim sistemleriyle çalışmaktadır.

POF arkadaşlık uygulaması nedir?

POF arkadaşlık uygulamaları, en fazla sohbet olanağı sağlayan uygulamalardır. Ücretsiz mesajlaşma olanağı sağlayan POF üzerinden her gün 70 binden fazla kullanıcı iletişime geçmektedir.

Hinge uygulaması nedir?

Hinge, en kaliteli ve en fazla kullanılan arkadaşlık sitelerinden bir tanesidir. İlişki kurmak isteyenler tarafından sıklıkla kullanılan Hinge uygulaması, ciddi ilişki düşünenlerin adresidir.

Tingle uygulaması nedir?

En kısa süre içerisinde zahmetsiz bir şekilde arkadaşlık kurmak isteyenler için ideal olan Tingle, basit olmasıyla birlikte son derece işlevsel bir sayfadır. Radar özelliğiyle çevrenizdeki kişilerle iletişim kurabileceğiniz Tingle, tüm işletim sistemlerinde çalışmaktadır.

Blinfold uygulaması nedir?

Blidfold arkadaşlık uygulaması, aranızdaki buzları eritebileceğiniz ve oyun oynayabileceğiniz bir arkadaşlık sitesidir. Uygulama içerisinde bulunan kart oyunuyla hem eğlenir hem de karşınızdaki kişiyi tanıyabilirsiniz.

Coffe Meets Bagel uygulaması nedir?

Coffe Meets Bagel arkadaşlık uygulamaları güçlü ve başarılı arayüzüyle öne çıkan sayfalardan bir tanesidir. İddaalı sitelerden birisi olan Coffe Meets, bu uygulamalarda kişilerin özelliğine odaklanıyor ve kişisel bilgiler incelenmektedir.

Pure uygulaması nedir?

Pure, doğrudan ilişki kurmak isteyenler için son derece etkili bir uygulamadır. Tamamen eğlenceye yönelik hazırlanan bu sayfada oldukça eğlenceli ögeler bulunmaktadır. Uygulama ücretli olarak kullanılmasına karşın bir aylık ücretsiz deneme özelliğinden yararlanabilirsiniz.

Blendr uygulaması nedir?

Blendr uygulaması, 200 milyondan daha fazla kişi tarafından kullanılıyor. En kalabalık uygulamalar arasında yer alan Blendr, kullanıcıların yeni kişilerle tanışıp sohbet etmesini mümkün kılmaktadır. Adayların eşleşip sohbet etmesi temeline dayanan Blendr uygulaması tüm işletim sistemleriyle entegre bir şekilde çalışabilmektedir.

InstaMessage uygulaması nedir?

InstaMessage, Instagram ve Facebook’tan birbirleriyle tanışmak isteyenler için oluşturulan bir uygulamadır. Bu uygulamayla sosyal medya kullanıcıları mesajlaşabilir ve arkadaşlık kurabilir.

MeetMe uygulaması nedir?

MeetMe, partner bulabilmek ve canlı sohbet edebilmek için kullanılan bir uygulamadır. 100 milyondan daha fazla kişi tarafından kullanılan MeetMe uygulamasıyla kişi bilgileriyle en yakın eşleşmeler yapılmaktadır.

MTJF uygulaması nedir?

MTJF, telefon rehberinde uygulamayı yükleyenlerin eşleşebileceği bir uygulamadır. Arkadaş bulma konusunda zorluk yaşayanlar için oluşturulan bu uygulama içerisinde sahte profiller bulunmaz ve güvenilir arkadaşlıklar edinilebilir.

Apply to Date uygulaması nedir?

Apply to Date, doğrudan ilişkiye geçmek isteyenler için hazırlanmıştır. Uygulama üzerinden kullanıcılar birbirlerine çıkma teklifi edebilirler.

Hoot uygulaması nedir?

Hoot, 4 milyondan daha fazla kişi tarafından kullanılmaktadır. Aynı lokasyon içerisinde bulunan kişilerin tanışabilmesini mümkün hale getirmektedir.