Digitürk Müşteri Hizmetleri iletişim numarası bilgileri

Digitürk Müşteri Hizmetleri iletişim numarası bilgileri

Digitürk aboneleri sorun yaşadıkları zaman müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir. Müşteri hizmetleri üzerinden pek çok fırsat tanınmaktadır. İşte Digitürk müşteri hizmetleri iletişim numarası bilgileri...

Digitürk 1999 yılında Çukurova Holding bünyesi olarak kurulan şirket, 6 yıl sonra Bein Media Grup tarafından satın alınmıştır. Digitürk platformu online olarak hizmet vermektedir. Önceki yıllarda Lig TV olarak bilinen kanal şimdi Beinsports olarak yayınlarına devam etmektedir. Ülkemizde Süper Lig maçları bu kanal üzerinden yayınlanmaktadır.

Şüphesiz Digitürk abone sayısının fazla olmasında en büyük etken Süper Lig maçlarıdır. Bunun yanı sıra Digitürk Play uygulamaları da bulunmaktadır. Şuanda Digitürk bünyesinde 200 kanal yayın yapmaktadır. Bu kanallardan bazıları Digitürk HD, Digitürk IQ ve Digitürk Plus gibi kanallardır.

Digitürk abone sayısı

2019 yılının Aralık ayında yapılan açıklamaya göre ülkemizde 2 milyon 505 bin 600 kişi Digitürk abonesidir. Digitürk, Netflix, Puhu TV gibi platformların ardından platform içerisinde bazı değişiklikler yaptı. 2017 yılında yapılan değişiklikler sonucu Digitürk platformunda birçok dizi ve filme yer verildi. Digitürk 2016 yılında toplam 5 kıtada olmak üzere 43 ayrı ülkede hizmete açıldı. Bu bir Türk platformunun en geniş kitlelere ulaşmış halidir.

Digitürk müşteri hizmetleri iletişim bilgileri

Digitürk müşteri hizmetler sayesinde abonelerinin sorunlarını hızlı bir şekilde çözmeye çalışıyor. Abone sayısı bu kadar yüksek olması nedeniyle müşteri hizmetlerine büyük önem veriliyor. Digitürk müşteri hizmetleri sayesinde abonelik başvurusu yapabilirsiniz. Bunun dışında müşteri hizmetleri üzerinden abonelik sonlandırma ve nakil işlemleri de yapılmaktadır. Bunların dışında aboneler yaşadıkları sorunları müşteri hizmetlerini arayarak çözebiliyor ve istek, şikayetlerini bildirebiliyor.

Digitürk müşteri hizmetleri ulaşım numarası

Digitürk müşteri hizmetleri telefon numaraları şu şekildedir:

  • 0212 473 73 73
  • 02012 473 73 83

Bu numaralara 7 gün 24 saat ulaşabilir ve istek, şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Digitürk abonelerine telefonları üzerinden her yerde televizyon izleme şansı veriyor. Digitürk sloganıyla birlikte teknoloji hamleleri üzerinden yoğunlaşmaya devam ediyor.

Digitürk intenet üzerinden de iletişim kurma fırsatı sunmaktadır. Bunun için kurumun resmi intenet sitesine girdikten sonra iletişim formunun doldurulması gerekmektedir. İletişim formunu dolduran kişilere Digitürk tarafından geri dönüş yapılabilmektedir.

Digitürk müşteri hizmetleri iletişim üzerinden pek çok işlem yapılabilmektedir. Müşteri hizmetleri 7/24 hizmet vererek müşterilerin sorunlarını çözmektedir.