Call of Duty Mobile yeni Rast haritası güncellemesi

Call of Duty Mobile yeni Rast haritası güncellemesi

Oyuncuların en sevdiği mobil oyunlardan biri olan Call of Duty Mobile için yeni bir haber verildi. Call of Duty Mobile yeni Rast haritası güncellemesi geldi. İşte yeni harita ile ilgili tüm ayrıntılar…

Son zamanlarda en çok oynanan mobil oyunlardan biri olarak karşımıza çıkan Call of Duty Mobile’e yeni güncellemeler yapılmaya devam ediyor. Call of Duty Mobile oyuncularını mutlu edecek yeni bir güncelleme daha geldi. Yapılan açıklama ile beraber Call of Duty Mobile oyununa Rust haritası güncellemesi geldi.

Call of Duty Mobile yeni Rast haritası güncellemesi

Call of Duty Moden Warfare ile PC oyuncularının gönlünü fetheden Rust haritası sonunda mobil oyun için de çıkarıldı. Yakın zamanda oyuncuların beğenisine sunulacak olan Rust haritasının tıpkı PC versiyonda olduğu gibi Mobil versiyonda da ilgiyle karşılanması bekleniyor.

Firmanın resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamada tarih verilmedi ancak yeni haritanın yakın bir zamanda eklenmesi bekleniyor. Call of Duty Mobile Steel Legion güncellemesi Moden Warffare’da yer alan Gunfight’a benzer bir sistem barındırmakta.

Diğer yandan pek çok oyuncu sevilen zombi modunun da bu güncelleme ile beraber geleceğini düşünüyor.

Son dakika haberlerini kaçırma! Merak ettiğin tüm haberlerin detayları ve sıcak gelişmeler burada! -

Tüm manşetler, ilanlar, gelişmeler artık Facebook’ta da karşında! Sen de Facebook Grubumuza katılmayı unutma!