Bim'de satılan HP 15-DA2002NT laptop bilgisayar alınır mı? kullanıcı yorumları ve inceleme

Bim'de satılan HP 15-DA2002NT laptop bilgisayar alınır mı? kullanıcı yorumları ve inceleme

Bim marketlerinde HP 15-DA2002NT model laptop satışa sunuldu. Teknoloji tutkunları Bim HP 15-DA2002NT laptop bilgisayar alınır mı sorusunu araştırmaya başladı. HP marka laptopu almadan önce kullanıcı yorumlarına bakarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük market zincirlerinden biri olan Bim marketlerinde gıda ürünlerinin yanı sıra elektronik eşyalarda en uygun fiyatlarla vatandaşlara sunuluyor. Bim marketlerinde son olarak HP marka laptop 4999 TL’den satışa sunuldu. Teknoloji tutkunları Bim marketlerinde satışa sunulan laptopu araştırmaya başladı.

Bim HP 15-DA2002NT alınır mı?

Bim marketlerinde satışa sunulan laptop için akıllarda soru işaretleri yer alıyor. Bu sorulardan ilk Bim’den alınacak laptopun güvenilirliği konusundadır. Diğer bir sorun ise laptopun modeliyle alakalı oldu. Bazı kullanıcılar laptopun kasasının eski olduğunu ve özelliklerinin yetersiz olduğunu söylüyor. Yapılan yorumlarda laptopun çerçevesiz ekran ve moden bir kasaya sahip olmasına rağmen bazı özelliklerinin yetersiz olduğu yönünde. HP marka laptopun İ5 10210U işlemcisi olmasının yanı sıra ekran kartının AMD olması nedeniyle kullanıcılar tarafından eleştirilen bir diğer özelliği olarak öne çıkıyor. Kullanıcılar aynı fiyata başka markaların daha iyi özellikle laptoplarının olduğunu dile getiriyor. Bu laptoplardan biri de Lenovo İdeapad L3-IML modeli olarak biliniyor. Ayrıca Acer ve Asus marka laptoplarında aynı fiyata daha iyi özelliklere sahip laptopları bulunuyor.

HP 15-DA2002NT oyun oynatır mı?

Kullanıcıların merak ettiği bir diğer soru da laptopun oyun performansı oldu. Laptopun özelliklerin bakıldığında ekran kartının AMD olması oyun performansını etkileyecek gibi görünüyor. Ayrıca laptopta Mx110 dahili grafik işlemcisi bulunsa da bu basit oyunlar için yeterli olabilir. Ancak söz konusu işlemci ağır oyunlarda çözünürlük sıkıntısı yaşamanıza neden olabilir. Oyun meraklıları en az Mx250 grafik işlemcili bilgisayarları almalıdır. Laptopun 8 GB ram özelliğinin yanı sıra ram eklemesiyle 16 GB olarak da kullanılabiliyor.