Apple'ın Yeni Bilgisayarı Mac Pro Görseli Görüntülendi

Apple'ın Yeni Bilgisayarı Mac Pro Görseli Görüntülendi

Apple yeni bilgisayarını saklayamadı. Apple Mac Pro sızdırıldı. Apple Mac Pro ismi nedir? İşte detaylar...

Apple yeni çıkardığı bilgisayarı daha fazla saklayamadı. Bilgisayarın özellikleri piyasaya sızıdırıldı. Yakın zamanda Apple tarafından duyurulması beklenen yeni bilgisayar medyaya sızdırıldı. Apple yetkilileri tarafından yapılan sunum sırasında bilgisayarın fotoğrafı ortaya çıktı. İşte Apple Mac Pro modeli hakkında detaylar...

APPLE MAC PRO ÖZELLİKLERİ

Sunum sırasında göze çarpan bilgilere göre yeni Mac Pro modeli “Mac Pro 7.1” ismiyle piyasaya sunulacak. Yine sunumda elde ettiğimiz verilere göre, bilgisayarın şekli konusunda da izlenimler edindik. Model bir önceki model gibi minimalist bir yapıda tasarlanmış

Yeni model hakkında teknik bilgiler de elde ettik. Birçok özelliği içerisinde barındıran bilgisayar Intel Xeon W Cascade Lake-X CPU, Nvidia Quadro ve RTX BTO ekran kartlarına sahip durumda. Bu kartlar kullanıcılara farklı kullanım imkanları vermektedir.

Apple'ın Yeni Bilgisayarı Mac Pro Görseli Görüntülendi

Cihazın DDR5 RAM barındırdığını dikkate alırsak bu özellikleri konusunda biraz da olsa temkinli yaklaşanlar olacaktır. Ancak bu RAM bilgisayarda olacak mı henüz kesinleşmiş değil.

Sunum sırasında görüntüler ve bilgiler elde etmiş olsak da bu bilgisayar hakkında henüz kesin konuşamıyoruz. Bilgisayarın WWDC 2019 etkinliğinde 4 Haziran 2019 tarihinde basına tanıtılması bekleniyor.