Apple Card ile  24 ay taksit ile iPhone satışı

Apple Card ile 24 ay taksit ile iPhone satışı

Apple’ın yeni kredi kartı müşteriler tarafından kullanılmaya başladı. Son olarak Apple Card ile 24 ay taksit ile iPhone satışı yapılmaya başlanacağı ifade edildi. Apple kredi kartı henüz Türkiye’de kullanılmıyor ancak ABD’de giderek yaygınlaşıyor…

Apple’ın kredi kartı ile ilgili yeni hizmetler verilmeye başlanıyor. Son olarak Apple tarafından yapılan açıklamaya göre Apple Kredi kartı ile taksitle iPhone satışı yapılmasına başlanacak.

Tasarımı ve sunduğu avantajlar ile müşterilerin ilgisini üzerinde toplayan Apple Card ile ilgili yeni gelişmelerin yaşanacağı da ifade ediliyor.

Tim Cook, 2019 4. Çeyrek finansal raporlarının açıklamasını yaptığı sırada, 24 ay taksit seçeneği ile iPhone satın alınmasının yakında mümkün olacağını ifade etti.

Apple Card ile 24 Ay Taksitle iPhone Alınabilecek!

Apple Card ile iPhone satın alan müşterilere 24 ay taksit yapma imkanı sunulacak. Üstüne üstlük bu imkan için ekstra faiz uygulaması yapılmayacak. Diğer yandan Apple’ın kredi kartının en çok dikkat çeken bir diğer avantajı ise %3 para iadesinden faydalanma imkanı olarak karşımıza çıkıyor.

Dünya’nın lider teknoloji firmalarından biri olan Apple bu sayede GSM operatörlerine bağlı kalarak satış yapma derdinden kurtulacak. iPhone modellerini peşin ücret karşılığında satın almayı tercih etmeyen müşteriler genellikle ABD üzerinde AT&T VE T-Mobile gibi operatörler üzerinden taksitle satın alıyorlar.

Ancak Apple Card uygulamasında taksit imkanının başlaması ardından hem firma ürünlerini kendi elinden satmış olacak hem de kullanıcılar ekstra faiz ücreti ödemeden telefonlarını satın alabilecekler.