Ana Sayfa SPOR Stoke City’den Tepki Yağdı, Ndiaye Heyecanlandırdı!

Stoke City’den Tepki Yağdı, Ndiaye Heyecanlandırdı!

Galatasaray'ın bu yıl Süper Lig'in arasında Stoke City'e sattığı Ndiaye ile ilgili taraftarlardan sert tepki gelirken, oyuncunun Instagram paylaşımı ortalığı kattı karıştırdı.

17
0

Galatasaray’ın bu yıl Süper Lig’in arasında Stoke City’e sattığı Ndiaye ile ilgili taraftarlardan sert tepki gelirken, oyuncunun Instagram paylaşımı ortalığı kattı karıştırdı.

Senegalli başarılı futbolcu, 29 yaşındaki Ndiaye, bu sene devre arasında Stoke City’e satılmıştı. Galatasaray’dan transferi böylelikle yapılan oyuncu gittiği ortamda ise mutluluğu bulamadı. Senegalli oyuncu, milli takımıyla birlikte dünya kupasında grup karşılaşmalarından çıkamamasından sonra bir de Stoke City’de oynamak istemediğini beyan etmesi, Stoke City taraftarlarını çıldırttı. Taraftarlar ise oyuncunun tekrar Galatasaray’a kiralanacağı yönündeki haberleri duyunca iyice çileden çıktılar. Eğer oyuncu satılmazsa Stoke City’nin aptal olduğunu söyleyen taraftarlar, oyuncunun kiralanmasına sert tepki gösterdi. Takımdan ya tamamen gitmesi ya da kalması gerektiğini savunan taraftarlar gündemi salladı.

FOTOĞRAF PAYLAŞIMI GÜNDEMİ SALLADI

Galatasaray’da oldukça mutlu ve başarılı bir profil çizen Ndiaye’nin dün gece saat 01:00 sularında Instagram’dan paylaştığı fotoğraf Galatasaraylı taraftarları ayağa kaldırdı. Paylaşımında uçak koltuğundan fotoğraf karesine yer veren oyuncunun hangi havalimanında ve hangi uçakta olduğunu tespit eden taraftarlar, oyuncunun nereye uçtuğunu tespit etmeye çalıştı. Stoke City’nin Almanya’da kampta olduğunu bilen taraftarlar bu saatte o havalimanından kalkan hiçbir uçuşun Almanya’ya gitmediğini tespit etmesinin ardından, seçenekler arasında yer alan İstanbul uçuşuna odaklandı ve oyuncunun Galatasaray’a döndüğü düşünüldü. Ortaya atılan Galatasaray’a kiralama iddialarından sonra böyle bir durumun yaşanması ise olayın gerçekçiliğini bir hayli arttırdı. Henüz hiçbir cepheden resmi açıklama yom ancak önümüzdeki günlerde Ndiaye’nin durumunun netleşeceği düşünülüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here