Vida'dan Liverpool'da forma giyen vatandaşına çağrı

Vida'dan Liverpool'da forma giyen vatandaşına çağrı

Siyah Beyaz formasıyla izlediğimiz tecrübeli stoper Domagoj Vida'dan Liverpool'da forma giyen Hırvat futbolcu Dejan Lovren'e, "Beşiktaş'a Gel" çağrısı geldi. Vida'nın paylaştığı fotoğrafın altında yorum olarak geçen diyalog Beşiktaş taraftarlarının yüzünü güldürdü.

Beşiktaş formasıyla sahalarda gördüğümüz Hırvat yıldız Domagoj Vida, şahsi sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğrafa yorum yapan arkadaşına Beşiktaş’a gel çağrısı yaptı.

“Come To Beşiktaş”

Beşiktaş’ta 4 Ocak 2018’de 24 numaralı forma giymeye başlayan 30 yaşındaki Hırvat stoper sosyal medya hesabından havuz başında olduğu bir fotoğraf paylaştı. Fotoğrafa birçok beğeni ve yorum geldi. Yorum yapanlardan birisi de Liverpool takımında forma giyen Hırvat Dejan Lovren’di. Dejan Lovren yaptığı yorumda “ Ma uklizi brate moj” (“kardeşime bakın”) diyerek havuz başındaki arkadaşına güzel bir yorum yaptı. Bu yorumun yanıtını da Domagoj Vida siyah-beyazlı taraftarları mutlu edecek şekilde yaptı. Domagol Vida, arkadaşına yanıt olarak “Come to Beşiktaş” dedi. Hırvat arkadaşların bu renkli sohbeti beğeni yağmuruna tutuldu.

İşte O Yorum:

Vida'dan Liverpool'da forma giyen vatandaşına çağrı