TFF'nin Başkanlık Seçim Tarihi Belli Oldu!

TFF'nin Başkanlık Seçim Tarihi Belli Oldu!

Yıldırım Demirören’in TFF başkanlığı görevinden istifa etmesinin ardından, yeni TFF başkanını belirleyecek olan TFF Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısının ne zaman yapılacağı büyük merak konusu olmuştu. TFF Yönetim Kurulu, başkanlık seçiminin yapılacağı tarihini belirledi.

Yıldırım Demirören’in Türkiye Futbol Federasyonu başkanlığı görevinden istifa etmesinin ardından, yeni TFF başkanını belirleyecek olan TFF Olağan Genel Kurul Toplantısı’nın ne zaman yapılacağı merak konusu olmaya başladı.

Geçtiğimiz haftalarda Yıldırım Demirören Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı görevini beklenmedik bir şekilde bırakmıştı. Yıldırım Demirören’in istifasının ardından başkanlık için pek çok kişinin ismi geçmişti. Beklenmedik bir şekilde görevinden istifa eden Demirören’in, neden görevini bıraktığı hala bilinmiyor.

TFF Başkanını Belirleyecek Seçim Tarihi Belli Oldu

Bunun istifanın sonrasında başkanlık seçimi tarihini belirlemesi beklenen Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulu, TFF Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı’nın yapılacağı tarihi belirledi.

Alınan karara göre, TFF olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı 1 Haziran 2019 tarihinde Ankara’da yapılacak.